Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szégyenlősek, takargatjá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyenlősek, takargatják magukat annyira a magyar férfiak öltözőben és szaunában?

Figyelt kérdés
Külföldön nem látok ennyi szégyenlőst
2022. márc. 6. 20:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én nem meztelenkedek lehetőleg férfiak előtt, és azt sem szeretem ha férfi meztelenkedik. Egyszer bementem egy strandnak a wc jére pisálni egyet aztán valaki meg ott tusolt full meztelenül. Inkább ki is mentem. Kis gyerekek is járknálnak ott, mindenki, valaki meg ott tusol mezteleünül, mossa a haját, nem is a fal fele fordulva...
2022. márc. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én pl nem szégyellem mutogatni magam, sőt. De tudom, hogy sokan meghökkennek ezen a dolgon Magyarországon, ezért inkább nem erőltetem a meztelenkedést. Plusz nekem teljesen szőrös is, sosem borotválom, ami megint nagyon megosztó dolog...
2022. márc. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Te jo ég!!

11 es te hol élsz?!

Tusolni te ruhában szoktál? Normális családokban a gyerek tiszában van a testi dolgokkal..ha pl.sportol edz versenyek vannak edzőtábor uszás ott előfordul hogy a banda zuhanyozik biztos nem ruhában.

12 es ha normálisan zuhanyozol öltözöl férfiak között az nem mutogatás. Egy gatya csere az öltözöben szerinted az?

Kapkodom a fejem hogy miket irtok Hány évesek vagytok?

100 éve volt talán ez a prüdség.

2022. márc. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

11 vagyok. 13 as. Pl a strandolós nadrágjában zuhanyozzon.. bugyijában.. amiben egész nap volt a medencékben.

Teljesen megfürdeni meg lehet otthon, vagy az öltözőnek a zuhanyzójában, ahol utána fürdés után feltudna venni az utcai ruháját. A strand közepén lévő wc s zuhanyzóba meztelen megfürdik utána meg vissza húzza a strand nadrágját.

2022. márc. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Azért ez elég meredek... Akkor minek a zuhanyzó? Hol öltözzön át?
2022. márc. 9. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!