Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prosti ismerőseim attól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosti ismerőseim attól tartanak, hogy a most érkezett és híresen csinos ukrán és kárpátaljai magyar lányok lenyomják majd az árakat. Lehet alapja az aggodalmuknak?

Figyelt kérdés

Megjegyzem, én nagyon rossz ízűnek tartom ezt a felvetést, de ők azt mondják, hogy már meg is jelentek az új piacralépők.


Remelem h senki nem kényszerül olyasmire amit nem akar csinalni



2022. márc. 18. 21:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
14%

ma 00:44


Semmi érv nem szól amellet hogy az ember prostizzon.

Lepukkant, balek, magányos luzerek eszköze a prosti akik képtelenek rá hogy saját erőből ágyba vigyenek egy nőt, így marad a könnyebbit út : fizetnek érte.


A balek ösztönlények sportja a k*vázás

2022. márc. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Viszont amikor az asszony megengedi, hogy másokkal is szexelj, de azok a mások meg nem hajlandóak foglalkozni foglalt férfival, így maradnak azok a lányok, akiket ez nem érdekel, viszont pénzt kérnek érte.
2022. márc. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

10:


Köszi, ez érdekes info!


11:


Ez népszerű hiedelem, de a valóságban ennél jóval összetettebb a prostizók szociológiai összetétele, és leginkább nem a “saját erőből” felszedett nők helyett, hanem az, vagy azok mellett történik az igénybevétel, főleg a magasabb díjkategóriákban. De ez egy külön kérdés tárgya lehetne, itt most nem akarom evidenciák ismertetésével foglalni a helyet.

2022. márc. 19. 09:21
 14/18 anonim ***** válasza:

#11 tudod.. (dehogy tudod lövésed nincs a valóságról) manapság átlag pofával átlag élettel egy nagyvárosban NULLA esélye van egy pasinak felszedni egy jó csajt..

Mit teszel ha megszoktad a minőséget, de mostanra bele van ültetve középxartól felfelé minden csajba hogy "jobbat érdemelsz, többet érdemelsz, pénzt érdemelsz, csillogást, az élet az karibi nyaralás!".. akkor marad az erőszak, vagy fogod és megveszed. Nyilván van egy csomó olyan csaj aki ácsingózna rám, de ők alatta vannak az ingerküszöbömnek ami a külsőt tekinti..

A baj hogy mostanra a prostik is 90%-ban a balekok lehúzására mennek, úgyhogy én kb kerestem magamnak inkább másik hobbit.

2022. márc. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
51%
Nem lehet, hogy az ukrán prostik közt sok a HIV-es ?
2022. ápr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
48%
Egész jók ezek az ukrán lányok. kedvesek, olcsók, szépek. Én meg vagyok elégedve velük. Értik a dolgukat, ráadásúl titokzatosabbak, mint ezek a helyi csajok. Megérik a kis pénzüket.
2022. ápr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16: és hol lehet őket elérni?
2022. ápr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

16:


Ráadásul az ember segít is a bajbajutotton, szóval nem csak kellemes, de jót is teszel.

2022. ápr. 14. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!