Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha már ennyi sok anál - orál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már ennyi sok anál - orál kérdés van,akkor megkérdezem: miert jó egy pasinak az,ha csak szopat és seggberak egy nőt? Ezt annak írnam ki,aki hetek óta itt rontja a levegőt a "hölgyek,mit szolnatok a csak szopi és popsihoz? Egyre több ilyen aberralt

Figyelt kérdés
van? Manapság tényleg már csak ez számít, férfiak ?
2022. júl. 17. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

Én nagyon szeretnék feneket nyalni, nem tehetek róla.


F

2022. júl. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De gondolom nem örökké csak nőt szopatni meg seggberakni.
2022. júl. 17. 21:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem persze ne, de nagyon izgat hogy nyalhassam egy nő popsiját. Erről nem tehetek. Eddig senki nem engedte meg. Gondoltam, hogy fizetek érte egy lánynak, hogy hadd nyaljam ki ott. de áh..


A puncis szex pedig jobban izgat mint az anál.


A szopást nem is szeretem.


Első voltam.

2022. júl. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3#- szerintem veled nincs semmi baj, nem vagy egy allat es nem kovetelozol, remelem talalsz egy lanyt aki megengedi majd, kis aranyosnak tűnsz, sok sikert. L
2022. júl. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem anàlozok,de rendszeresen, gyakran csak szopatom a párom.kedvencem.46/f
2022. júl. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4

Nem vagyok állat és sose tennék olyat amit egy lány nem akar. Ha valamit felhozok és nemet mond rá akkor soha többet nem hoznám fel. Utolsó kapcsolatomban is így volt a szopással.


Egyébként mi szerintem beszéltünk privátban már 4-es. :)

2022. júl. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!