Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy reagálnátok, ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok, ha az utcàn/buszon/nyilvános helyen odamenne hozzátok valaki, majd megkérdezné, hogy adhat-e egy puszit?

Figyelt kérdés
Velem ma éppen ez történt meg 😄 nem ilyen legénybúcsú vagy gólyatáboros feladat volt, hanem egy random ember odajött először pénzt kérni, majd utána feltette ezt a kérdést.
2022. júl. 15. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elkérném a covid igazolványát
2022. júl. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Ha egy jó csaj...
2022. júl. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Csak ha nő nemű! :D
2022. júl. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Lány vagyok. Gondolom ha ilyen elő is fordul mással is, az illető férfi, mert le merem fogadni, hogy a lányok/nők 99,9%-a soha nem tenne ilyet.

Nem hajléktalan volt, de azért látszott rajta, hogy valami nem teljesen oké vele. Nem volt bunkó, udvariasan szólított meg, először pénzt kért (nem is volt nálam apró, de amúgy sem szoktam pénzt adogatni senkinek, egy 100-assal úgysem megy semmire), majd harmadjára megértette, hogy nem adok, akkor kérdezte ezt. Mondom bocs, de nem. Komolyan nem is értem hogy gondolta ezt. Meg nagyon beleallt az aurámba, ez is zavart, egy idegen emberhez nem állunk ilyen közel, már kb tényleg majdnem lesmárolt, annyira beleállt a fejembe. Aztán elment. Azt hittem, hogy megy tovább és körbekérdezget még másokat is, hogy adjanak pénzt, de csak én voltam ennyire “megtisztelve” úgy látom, mert utána leszállt.

2022. júl. 15. 13:33
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Már azért járna az ilyennek pofon, mert belemászik a másik aurájába. Pénzt meg elvből nem adok senkinek. Dolgozzon meg érte, ahogyan én is teszem.
2022. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy jó nő megy oda egy pasihoz akkor 80%-ban igen a válasz. Ha egy pasi egy nőhöz... hát akkor meg 99%-ban nem. Ama 1% meg buliban, fesztiválon, oldott hangulatban képzelhető leginkább el HA a pasi szimpatikus nekik. A tarháló, az aurádba belemászó pasik a legritkább esetben szoktak azok lenni.
2022. júl. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ő úgy képzelte, hogy adsz neki egy kis pénzt, meg puszit.

Biztos nem bolond...!

2022. júl. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

Azt, "hogy menj mar az anyadba".

26N

2022. júl. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!