Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sex mások előtt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sex mások előtt?

Figyelt kérdés

Rajtam kívül van még olyan csaj aki szeret úgy sexelni hogy meg láthatják?

Vagy épen asem zavarja ha nézik?

Meséljetek ki hol kik előtt csinálta már?



2022. júl. 11. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Még nem csináltam de izgat engem 30F
2022. júl. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Párcserénél volt ilyenben részem akkor volt egymás előtti szex. Nem vagyok lány!!!!
2022. júl. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Van Igen!

Csak azt nem értem, hogy ha csajokat kérdezel. Akkor miért válaszol pasi!

2022. júl. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
van
2022. júl. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Pasik nem kell privi kösszi!
2022. júl. 11. 11:56
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem az ilyen kanos balekokat sose, akik privátba írogatnaka csajnak egy ilyen kerdés után. Ennyi gyökér van, aki nem bír megdugni egy csajt, hogy állandóan provàrba kell írogatni? Mit gomdoltok, hogy ezen az anonim oldalon ismerkedtek majd meg széttárja nektek a lábát valaki, aki csak egy kérdést tett fel? Ez már kellemetlen 🤡
2022. júl. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
érdekes mód fiatalon ez a lebukás és meglesés dolog izgalmas volt, ma már tapasztaltként teljesen hidegen hagy, főleg izgatottság szempontból. Szexeltem már mások előtt, nem osztott vagy szorzott, viszont mondjuk szomszéd lessen meg, az nem izgat és inkább elhúzunk minden függönyt
2022. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Először akkor tudatosult bennem, hogy élvezem, ha néznek, amikor egy pasimmal az autójában szexeltünk egy parkolóban. Bár nem forgalmas hely volt, időnként azért elment arra egy-két ember. Egy 40 körüli hapsi pedig elég közel ment el az autó mellett, és észrevett minket. Továbbment ugyan, de kicsit később visszajött. Megint elment a kocsi mellett, majd újra visszajött. Feltűnt neki, hogy észrevettem, és ezután már nem ment el, csak sétálgatott az autó körül. Rettentően élveztem, hogy néz. A pasim ebből semmit sem vett észre. Ő feküdt a hátratekert ülésen, én pedig lovagoltam rajta. Eközben a melleimet is markolászni kezdtem, hogy a hapsi a kocsi mellett még több dolgot lásson.

De csináltam már házibuliban is, egy tök idegen sráccal. Szexpartnerekkel direkt nyilvános helyekre mentünk dugni. Stb, stb

2022. júl. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Igen vannak ilyen nők, a GG-n megtalálod a sorozatokat :)
2022. júl. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én illetve mi szeretjük.
2022. júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!