Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vagytok szégyenlősek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok szégyenlősek mások előtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ki miért szégyenlős, vagy csak simán, ki miért nem szeretne mások előtt meztelen lenni?

Én simán vagyok meztelen haverok előtt, vagy bárhol máshol idegenek előtt is.

Számomra nem jelent gondot. És alapjáraton szeretek is meztelenül lenni mások előtt, vagy másokkal együtt.



2022. jan. 23. 08:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
39%
Akkor beszéljünk chat-en pucéran 🤤
2022. jan. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Igazából simán tudnék haverokkal úgy is beszélni videochat en.
2022. jan. 23. 08:58
 3/28 anonim ***** válasza:
94%

Engem sem zavar a meztelenség mások előtt. Csoportos szexben kimondottan izgat, ha mások látják amit csinálok. Az különösen izgat, ha nézik ahogy elélvezek.

Ilyen kamerázgatás abszolút nem jön be, ez élőben az igazi.

F36

2022. jan. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem vagyok megelégedve az alakommal és elég valószínű, hogy soha nem is leszek.

Ezen kívül sok bennem a "mit gondolhatnak a ..."-omról (és itt konkrétan bármit, orrot, szemet, fület, combot , mindent bemagyarázok) gondolatom, ami miatt méginkább nem akarok többet mutatni magamból.


Valószínűleg ez visszavezethető arra, hogy középsuliba párszor bullyingoltak az öltözőbe a mellméretem miatt.

2022. jan. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez elég érdekes mert én fiú létemre a fiúk előtt vagyok szégyenlős. 10 éves koromtól kezdve szégyelltem magam férfi rokonok előtt, viszont női rokonok/családtagok előtt simán átöltöztem vagy ilyesmi. Idegenekkel szemben ugyanígy, valamiért a saját nemem előtt takargatom magam, és hölgyek előtt meg nem.
2022. jan. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon nagyon szégyellős voltam, strandra sem szívesen jártam, még itthon nyáron sem vettem le soha a pólómat. Aztán 21 évesen összejöttem az első barátnőmmel, aki e tekintetben full laza volt, szeretett meztelen lenni (lakáson belül) és teljesen megváltoztam tőle. Ma már kicsit sem érdekel ha kevés vagy nincs rajtam a ruha (masszázs, orvos, zuhanyzó). Nincs semmi a meztelenségben.
2022. jan. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Dzsoki ***** válasza:
100%
Szeretni,nem szeretem. Ettől még,van úgy,hogy orvos előtt elkerülhetetlen. Férfi orvos előtt is,női orvos előtt is. Minden esetben,női asszisztens előtt. Zuhanyozni sem lehet ruhában. Tehát,ott is meztelen vagyok. Masszázsnál is. Pláne az erotikusnál.
2022. jan. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

A családtagokon kívül, bármelyik fiú haver előtt levetkőzök. Nem jelentene gondot. 8-10 éves koromban kezdtem szégyenlős lenni, de mostanra már kinőttem.


19/f heteró

2022. jan. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szégyenlős simán elmászkálok egy szál faszban viszont nem erőltetem rá a látványt senkire ezért nem láttak sokan ruha nélkül. 32F
2022. jan. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele, hogy kibírom, voltam kollégista is. De ha nem muszáj, akkor kerülöm az olyan szituációt, ahol más/idegen előtt kell meztelenül mutatkoznom.

Nem vagyok elhízva egyáltalán, az ok igazából, hogy nyugalmi állapotban nincs nagy péniszem /mereven is csak átlagos/, nem szeretem mutogatni. Az is igaz, hogy nem nevetett még ki senki emiatt, de nagyon nehezen tudom levetkőzni a gátlásaimat.


Talán egy barátnő tudna majd a jövőben segíteni ezen...

2022. jan. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!