Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vagytok szégyenlősek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok szégyenlősek mások előtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ki miért szégyenlős, vagy csak simán, ki miért nem szeretne mások előtt meztelen lenni?

Én simán vagyok meztelen haverok előtt, vagy bárhol máshol idegenek előtt is.

Számomra nem jelent gondot. És alapjáraton szeretek is meztelenül lenni mások előtt, vagy másokkal együtt.



2022. jan. 23. 08:52
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Nekem nem a barátnő segített ezen, hanem az osztályban lévő fiúk. És a haverjaim.
2022. jan. 23. 12:02
 12/28 anonim ***** válasza:
11%
Kedves barátom, kérdező, a szégyenlősséget ne keverjed a normális emberi szemérmességgel, nem vagyunk állatok. Az emberi méltóság és intimitás védelme fontos. Jó lenne ha nem süllyednénk a szexuális szabadosság állatias mocskába, elég sok kamasz abban hempereg, mert a tanára, nevelője nem pofozhatta szarrá amíg nevelhető volt.
2022. jan. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, te egyáltalán embernek érzed magad?
2022. jan. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Igen is ember vagyok.

És az emberek is meztelenül születnek, és nem ruhába.

Igazából a meztelen testnek kéne a természetesnek lennie nem a ruházatnak.

Egyáltalán nem érzem rossznak azt, hogy szeretek meztelenül lenni embertársaim mellet.

2022. jan. 24. 12:19
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretek meztelenül lenni bármilyen elfogadott szituban.

A kérdező elveit vallom ezzel kapcsolatban!

2022. jan. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Sosem voltam szégyenlős senki előtt,pedig nőből vagyok.Valahogy nem is gondoltam rá.
2022. jan. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
93%

Na jolvan.Nezzük a gyakorlatias oldalát.Mindenkinek többé kevésbé ugyanolyanja van mint a másik embernek.Szval ennek mentén nem tartom akkora számnak ha valakin nics ruha.

Nem gondolom azt sem hogy szégyellős lennék,de áruld már el hogy milyen helyzetekben, körülmények között legyen az ember teljesen pucér?

Azonkívül hogy elmész mondjuk egy nudista strandra vagy svingerclubba pld.

A többi esetben ugyan nem tilos,és nem szegyelnivaló, de mi a xarnak??

Pld vendégek jönnek hozzánk akkor most toljuk le mindannyian a gatyánkat?

Vagy a haverok egyszál faxban kuksoljonak a fotelben kártyázás alatt?Annyira nem fűtök azért,hogy mindenki meztelen vonuljon a lakásban le,meg fel.

A bnőmmel pedig evidens hogy néha ruhátlanul vagyunk a lakásban,de azt sem egyfolytaban reggeltől estig.Amúgy se nem praktikus,se nem nagy dolog meztelen lenni,igy nem is vagyok az.A műhelyben egyenesen veszélyes.Egyedül a kerti medence ahol meztelen fürdünk,meg az említett nudista strand,ahol immár vagy 3,4 éve nem járok.Nincs oka,hogy miért nem jártunk,csak egyszerűen más helyekre mentünk mostanság.

2022. jan. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Úgy alapjáraton mindenhol meztelenül kéne lennie az embernek. Az lenne a legjobb szerintem.
2022. jan. 27. 13:58
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Mióta az eszemet tudom szégyenlős vagyok. Nem hinném, hogy idegen emberek ha meglátnának meztelenül, nem kéne szégyenlősnek lennem.

Még szűz vagyok, és szerintem szégyenlős lennék a partnerem előtt is szex közben. Kellemetlenül érezném magam, ha valaki a testemet nézné, akkor is ha tetszik neki. Lehet lepontozni, de ez van.

2022. jan. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
90%

"alapjáraton mindenhol meztelenül kéne lennie az embernek."


Vajon mennyire lenne higiénikus iskolában/munkahelyen? 🤔


Nyáron itthon én is olykor meztelen vagyok, de például már főzéshez felveszek valamit.

2022. jan. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!