Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik női név mögé képzelnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik női név mögé képzelnél jobb csajt?

Figyelt kérdés

Szóval tételezzük fel hogy bemész egy terembe, ahol elöted ajtók vannak, és mindegyik ajtóra egy női név van kiírva, egyet kinyithatsz és az adott nevű lánnyal elmehetsz egy "körre", melyik nevet választanád?

Oké hogy szavazás ként jelöld be, de alatta légyszi indokoljátok is meg hogy miért azt a nevet jelölted amit, illetve írjátok meg a korotokat is.



2022. júl. 17. 09:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a volt tesitanárom mondta hogy az Eszter a legszebb női név mert ki lehet belőle tenni a "szeret" szót.

Nekem eddig a Kriszti/Krisztina nevű lányokkal/nőkkel volt eddig pozitív élményen

2022. júl. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
93%
Na most elképzeltem hogy ott állnak a csajok az ajtó mögött és mondjuk látják hogy ki hányszor megy ki szexelni, és megy vissza kielégült fejjel. Tündi meg Melinda meg lassan leülnek kártyázni, mert már nem bírják elnézni a többi csaj kielégült arcát! XD
2022. júl. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Eddig egy olyan Laurát se ismerek, aki ne lenne jó csaj női szemmel is. Szval én a Laurára szavazok, de biztos van kevésbé szerencsés Laura is 😅
2022. júl. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Senior Séf ***** válasza:

Edit. 55 éve, a szexualitásom hajnalán valami szilveszteri tévéműsorban ment egy dal:

"Például Edit.

Gimnazista, karcsú, szőke, szelíd."

Azóta számtalan Edittel találkoztam, aki messze nem hozta ezeket a tulajdonságokat, de a gyerekkorban berögzült élmény még ma is dolgozik.

2022. júl. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!