Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Téged ki erőszakolt meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged ki erőszakolt meg?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy milyen kapcsolat volt az erőszaktevő és az áldoztat között. Elnézést kérek a témáért, nagyon foglalkoztat, köszönöm ha válaszoltok.

2022. júl. 13. 22:12
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
8, 1:52 Pontosan rád vonatkozik az első hozzászólásom. Kívánom, hogy jöjjél minél hamarabb egyenesbe lelkileg, és eszedbe ne jusson ilyen kérdés alá még egyszer ilyen gondolat, amit ráadásul le is írsz. :(( Biztos van arra is példa (mindkét nemnél), amikor eszközként használják fel ennek a cselekvésnek a súlyosságát, de ha figyelmesen olvastad a kérdésem, láthatod, hogy nem erről szól. :((
2022. júl. 14. 18:48
 12/19 A kérdező kommentje:
00:32 Külön köszönöm a hozzászólásod! Örülök, hogy minden viszontagság ellenére ezt a pályát választod. Biztos vagyok benne, hogy te leszel az a pedagógus, aki nem fog szemet hunyni afelett ha az osztályában egymást abuzálják a gyerekek. Te leszel az, aki tényleg érteni fogja mindkét felet, és megpróbálsz rá valós megoldást keresni és ezt a gyerekek is megérzik majd. :) Sok sikert kívánok a tanulmányaidhoz, és kívánom, hogy tálald meg idővel azt az osztályt/csoportot/tanári kart, ahol kiteljesedhetsz! :)
2022. júl. 14. 18:55
 13/19 A kérdező kommentje:
9, 10, 11 Nektek is nagyon köszönöm a segítő hozzászólást! Nem tudom, hogy hogy vagytok, de remélem jól, és próbáljátok élvezni a nyarat!! :))
2022. júl. 14. 18:58
 14/19 anonim ***** válasza:
94%

Fáj olvasni ezeket.. ugyan engem nem szexuálisan, de lelkileg bántalmaztak.. iskolatársaim éveken keresztül, majd a tanárok is megbélyegeztek, bár a többi sztorihoz képest ez semmi.. :( Rosszabb jegyeket kaptam, le lettem mondva és hülyének nézve. Talán emiatt nem sikerült az informatikai szak sem, ami mindigis érdekelt.


De olyan is volt, hogy a védőnő azt hazudta tetves vagyok. Az akkori osztálytársaim persze nem neki hittek, de megalázó volt. Végül őt hívták tetű néninek. :)

2022. júl. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
79%

Nem velem történt, de megemlíteném.

Volt egy barátnőm, aki kapcsolatunk elején elmesélte, hogy fiatalon egy Omega koncert után a közeli erdős részen több férfi erőszakolta meg. Egy a koncerten megismert srác vitte oda őt, majd "partiba dobta". Nem tudja hány férfi volt, de legalább 5-6.

Amikor ezt mesélte negyvenes nőként, mondhatni már feldolgozta valamelyest. Szexuális életünk is rendben volt. Számomra nagyon megdöbbentő volt hallgatni mindezt! De egy igazán kemény és határozott nőt ismertem meg személyében, aki mindez ellenére tudta élvezni az életet.

2022. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
96%
#16: hülye kis pöcs.
2022. júl. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
83%

Ez sem volt közte, anyámék ismerősének a fia volt, ő 15, én 9, amíg ők elmentek szilveszterezni. Az is időbe telt, hogy rájöjjek ez mi volt, olyan 17é lehettem, szerencsére alig emlékszem, mert az agyam lekapcsolt, de ami megmaradt is bőven elég. Emiatt 18é vagdosni kezdtem magam, sajna vagy szerencsére nem sikerült.. és ezt éveken keresztül kihagyásokkal.

Mivel nem találtam olyan szakembert, aki érdemben foglalkozott volna ezzel, így feladtam, de tavaly jött velem szembe egy cikk, meg évekkel ezelőtt a mérgező szülők, onnan tudom, milyen szakember kéne.

És a mérgező szülőkből értettem meg miért lettem ilyen, a többire magamtól jöttem rá. Onnan tudom, hogy nem kell megbocsájtanom és nem is tudok. Meg még ért pár bántás, testi és lelki, felnőtt koromban is. És azt gondoltam rendben vagyok, de pár éve megbántam..

N

2022. júl. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
58%

8 éves voltam.

Egy 8. Osztályos lány.

Kólát adott, amiben valami altató volt. Amire emlékszem az az, hogy fekszek a földön, ő meg az arcomon ül, és így élvezkedett.

Aztán nem sokkal ezután meg fenyegetett, hogy ha bárkinek elmondom nagyon megver.


32f

2023. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

14 éves voltam és egy orvos


Azóta 10 év telt el

2023. aug. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!