Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feleségem nem szedhet tablettá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem nem szedhet tablettát. Szeretnénk kipróbálni a többes szexet, több férfival egyszerre az Ő örömére...elég lesz a védekezés ha mindenki csak gumit húz ???

Figyelt kérdés

Komoly a kérdésem.


Férj



2022. júl. 9. 12:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
62%
Pedig az ilyen buli úgy az igazi ha mindenki bele is élvez :)
2022. júl. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Ha én bemegyek ma este egy swinger klubba akkor a portán kérik az STD szűrés eredményét ?


Mert én ilyenről nem tudok, csak arról hogy mindenki gumit húz....

2022. júl. 9. 12:32
 13/27 anonim ***** válasza:
70%

Tökéletesen elég! Nincs az óvszeren címke hogy csakis a férj spermiumsejtjeit fogja meg mindenki másét meg átengedi ha a beszálló húzza fel.

Nagyobb kihívás lesz megfelelő játékosokat találni. Próbálhatjátok a netről - részvétem előre is a rengeteg kamus és idióta levéldömpingjéből kiszűrni az alkalmast. Avagy lementek egy swingerbe ahol "konyhakészen" ott vannak a pasik 100% kamumentesen csak választani kell. Mindegyik szobájában hegyekben áll a gumi, s alapból felveszik mert ez a játékszabály.

2022. júl. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
#8, 12 - egyik klubban sem kérnek STD papírt, csak azt hogy normális legyél és megfelelj az adott klub face kontroll policy-jának. A nagyobb privát bulikon sem kérnek STD igazolást, max. a nagyon intim, rendszeres 3-asoknál találkoztam még ilyennel ahol a pár eleve ezt kötötte ki feltételnek.
2022. júl. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

#13,14:


Köszönöm a segítségedet. Igen én is úgy tudtam a klubboknál ahogyan írod :)


Igen rengeteg a kamus a neten, és a gusztustalan perverz idióta :D

2022. júl. 9. 12:47
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően mindenki gumit használ. AZ a védekezés és nem a gyógyszer. Az csak a terhességtől véd. Az, hogy éppen nem egy, hanem két-három pasival is van az ember, meg teljesen lényegtelen a védekezés formáját illetően.
2022. júl. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
70%

#15 próbáltunk anno netről keresni 3. játékost, siralmas volt a helyzet. Napi 30-40 jelentkező, a többsége el sem olvasta mit akarunk de már küldte a körleveleit, farokszelfiket. Volt abban minden, "kívánságlistás" hogy ő mit akar, perverz, mentálisan sérült hülye aki erkölcsi prédikációt tartott, követelőző barom (volt olyan figura aki láthatta be sem léptünk a sablonlevele elküldése óta, de a 2. üzijében már a dögöljetek meg szintű fröcsögés jött miért nem válaszolunk neki). Meg a rengeteg képkunyeráló, oldalakon keresztül ömlegő mit-hogy akar recskamatyi.

Végül lementünk egy klubba, adott a hely, az idő, diszkrét és 100% kamumentes.

2022. júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
#17: Igazad van. Csak valahogy jobban éreznénk magunkat ha kevesebben vagyunk... mint egy klubban. De lehet megfogadjuk a tanácsodat :) van 1-2 normális jelentkező, de a többség ultra gáz ahogy viselkedik.
2022. júl. 9. 13:00
 19/27 anonim ***** válasza:
77%
A legtöbb férfi naponta se cserél alsóneműt... Gondolod elég lesz a gumi, mint biztonság?
2022. júl. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Azt gondolom hogy meg kell ismernünk egymást valamennyire. Mert egyébként egyetlen Nő sem szokott alkalmi szexbe keveredni ? Senki nem él át egyéjszakás kalandokat ?
2022. júl. 9. 13:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!