Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lehetett hogy alig jött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehetett hogy alig jött sperma?

Figyelt kérdés
Tegnap lecumiztam egy srácot és mikor elélvezett úgy éreztem hogy csak pár csepp jött ki. Utána szexnél "elélvezett" bennem, de azt mondta ne aggodjak mert nem jött ki semmi. Ez igaz lehet?

2022. júl. 2. 10:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
nemi beteg valószínűleg
2022. júl. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Jajj, régen matekdogán voltam így sokszor mikor a többiek utána mondták kinek mi lett az eredmény, fogtam a fejem: "b@$zki nem jött ki semmi"...még az 5 pontosra sem
2022. júl. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tényleg nemibeteg
2022. júl. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Jó cumizol?
2022. júl. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Ez így elég kellemetlen helyzet,nagyon sok mindentől függhet:pl mennyivel előtte volt e valakivel vagy tényleg ilyen kevés van neki… de az a szöveg hogy ne aggódj nem jött ki semmi… hát ez ilyen formában nem igaz hacsak nem 8-szorra élvezett addigra… sok fura dolog van ebben a sztoriban szerintem nem ártana odafigyelned és tesztelned ha nem szedsz semmit…
2022. júl. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Élvezett benned és ne aggódj, nem jött ki semmi?

Hülye vagy anyám, mint szódás a lovát…

2022. júl. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
6. Ez nem valós szólás, de semmi baj, kicsit sem vagy sötét mint a föld. :(
2022. júl. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
"egy srácot".... azt se tudod ki és hagytad hogy belédélvezzen? meg is érdemled
2022. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Eltérő az egyes emberek ejakulátumának a mennyisége, illetve attól is függ mikor csapolta utoljára. Ettől még amikor beléddurrant még bőven volt benne annyi hogy teherbe tudj tőle esni ha úgy rendelte a sors.
2022. júl. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Valószínű volt valami nemi betegsége.

Én a helyedben elmennék kivizsgáltatni magam.

2022. júl. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!