Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vezessem rá a páromat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezessem rá a páromat hogy kielégítsen?

Figyelt kérdés

Nem vagyok biztos benne, de sejtem hogy tőle távol áll a szájjal való kielegites. Előbb deritsem ki vagy egyből felkéne hozakodni azzal hogy jól esne? Nekem nehezemre esik ilyesmiről beszélni, ez pedig hogy úgy tűnik idegenkedik a dologtól meginkább nehezít rajta.

Fél éve vagyunk együtt, ő a férfi.



2022. júl. 8. 22:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

Baxol vele, de a szádat nem mered kinyitni, hogy beszélj vele bizonyos dolgokról?

Az ilyen esetekre mondom én, hogy valaki éretlen a szexuális élethez.

2022. júl. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Egyetértek az elsővel. :D

Dugsz vele, de nem bírod azt mondani, hogy csináld kicsit szájjal, mert szeretem? Én nem értem ti hogy juttok el bárhová az életben.

2022. júl. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Minek válaszolsz?
2022. júl. 8. 22:50
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

#3


Parancsolsz? :D

Nem válaszokért jöttél?

2022. júl. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem a kérdésre válaszoltál;)
2022. júl. 8. 22:56
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

Egyetértek az 1 és 2-vel.


És válaszolok mert kérdeztél.


De a ha szájacskádat beszéldre nem mered használni, talán húzd magadhoz a fejét, ülj rá a szájára.

Bár szerintem szavakkal kellene kezdeni inkább

2022. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Tigris, nyalja mézes kancsómba
2022. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

De igen, passziv-agresszív kacsintás ;) Ahogy írtuk, kinyithatod a szádat.


Te nem csak az ágyban kommunikálsz rettenetesen, hanem még írásban is. Nem csoda hogy nem akar kinyalni a srác, biztos ott is csöpög belőled a keserű sav.


Ha a száddal nem megy, lenyomhatod oda a fejét is, érteni fogja. Vagy kábé egytucat más női praktika. Múltkor a barátnőm, szintén fél éves kapcsolat, simán csak nem vett bugyit és elejtett valami poént ami után tudta hogy elfenekelem. Én tényleg nem értem más párok mit csinálnak, hogy ilyen alap dolgokat nem tudnak lekommunikálni egymással.

2022. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen igaza van az előttem szólóknak! Fél éve dugtok de nincs meg köztetek olyan fokú bizalmi kötelék hogy merj a vágyaidról beszélni, az hogy mi jó neked, vagy mi nem? Bocs, de ha ennyire nem vagytok közel egymáshoz akkor mi a francért vagytok együtt???
2022. júl. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem neked hormonproblemaid vannak és vélek felfedezni egy kis pcos-t is, ahogy válaszolsz, orvos látott már? :DD

Miket eszel amúgy? Nem lehet, hogy ez állhat a dolog hátterében?

Szőrös vagy? :DDD

2022. júl. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!