Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem nem heteró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem heteró valaki ha 1x is hagyta srácnak, hogy kielégítse?

Figyelt kérdés
Egy barátunk mesélte el kicsit ittasan, hogy ő hagyta egyetemen egy srácnak hogy leszopja de se előtte se azóta nem volt sráccal csak kíváncsi volt milyen ha srác csinálja és ez a srác felajánlotta. Szerintetek is igaz, hogy aki 1x volt sráccal az nem heteró?

#szex #alkalom #heteró #nőies sráccal
2022. máj. 8. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

szerintem simán belefér a kiváncsiságba, jó itt mindig jönnek ahogy "hát egy kőheteró ilyet nem csinálna" stb., de szerintem ezekenek a kategóriáknak így nincs értelme

Egy skálán mozog mindenki, aminek tegyük fel a jobb szélső oldalán vannak a "kő heterók" akik még a másik fiú péniszének gondolátától is kiszaladnak a világból, a bal végén meg a melegek akik csak saját nemükre izgulnak.

De én állítom hogy az emberiség nagyrésze inkább a két pont között van valahol, nyilván a többség a heteró oldal felé eltolva, én is, ez a gyakoribb, az átlagos a "normális", és ez jól is van így.

De szerintem simán belefér egy "heteronak" hogy mondjuk 95%hetero, és 5%ig elmozdul a homo irányba, ami azt jeleni hogy egyszer kipróbálja kivácsi volt kész. Aztán marad a lányoknál

Ettől szerintem ő igenis heteroszexuális.

2022. máj. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nehéz kérdés. Ugyanis egyszer én is kipróbálnám, de más okból.

Engem egyrészt érdekel igaz-e hogy egy pasi jobban szop mint egy csaj.

Másrészt meg érdekel, hogy tényleg mi történne, mert szerintem fel se állna. Egyfajta önigazolás lenne számomra. De nem keresem a lehetőséget csak ha lenne rá alkalom. Persze nem egy öreg szakállas pocakos pasival hanem valami hozzámhasonló normálissal. Viszont ettől még nem tartom úgy hogy ne lennék heterószexuális. De mondom nem keresem a dolgot ez csak egy gondolat vagy vélemény.

2022. máj. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Istenem! Sose mesél ilyet az ember. Mi gimiben egy osztálykiránduláson volt, hogy kissé ittasan fiúk elővettük és együtt kivertük. Sose került szóba a dolog mert kínos volt mindenkinek. Sose mesélte senki. Szerintem kamu.
2022. máj. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Kedves 3-as a saját példáddal hogy elmesélted magadat vonod kétségbe :D

És akkor mint heteró jelzem hogy tiniként én is csináltam olyat amit nem mesélek. A hormonok, kanosság, stb sok dolgot hoz ki az emberből. Nem bántam meg egyiket se. Nem gondolom, hogy attól kevésbé vagyok heteró, hogy kíváncsi voltam. Amúgy nem is értem miért ítélkezik bárki a másik felett. Mindenkinek van vmi titka amire nem büszke.

2022. máj. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát az a srác bi! De magánügye.
2022. máj. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért írja mindenki azt hogy egy srác ügyesebb? Eskü már kíváncsivá tesztek...
2022. máj. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vannak itt hasonló storyk.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__biszexualitas__1..


Egy bi srác.:)

2022. máj. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem Bi, mi folyamatosan csináljuk a srácokkal és sokaknak van barátnőjük is.
2022. máj. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

AZ búzás mind aki ilyet csinál.

De vigasztalajátok magatokat.

2022. máj. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!