Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteró pasik! 10 év szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró pasik! 10 év szex nélkül, vagy inkább engednétek egy nőies srácnak, hogy orálisan kielégítsen titeket?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egy lakatlan szigetre kerültök, egy évtizedre, és tíz évig nincs se prosti, se egyéjszakás kaland nővel, semmi. De ott van veletek egy csajos kinézetű biszex pasi. Vagy 10 év szexmentes élet, vagy egy nőies srác kényeztetése?


Viszont tíz év múlva már jön a hajó és kiment titeket, utána már lesz nő, de akkor ezt nem tudjátok még.


2022. jan. 23. 20:20
A kérdező szavazást indított:
Inkább 10 év szex nélkül.
Engednék a nőies srácnak.
29 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%

Csirkék sincsenek, vagy kecskék?

Ez nem fair így.

2022. jan. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
És ha csak recskázok egyedül?
2022. jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
mivel 100 %-ig heteroszexuális vagyok, ezért semennyi szexmentes év nem fog biszexuálissá tenni.
2022. jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
Inkább 100 év szex nélkül, de komolyan, mondjátok már meg, nincs elég bvzi? Miért a heterók kellenek nektek mindenáron?
2022. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
Én felvállalom, hogy belemennék, ha valóban nőies srác lenne. Itt arra gondolok, hogy ki van sminkelve, vékony hangja van, hosszú haja. Tehát nem lehetne róla megmondani, hogy valójában fiú. De 10 év nagyon sok egy lakatlan szigeten, ott nagyon átformálódik az elme. Akik azt mondják nem, azok át se gondolták a kérdés mélységét, csak rávágták, hogy nem. 10 évig egyedül lenni valahol, az nagyon emberpróbáló. Sokan megtörnek alatta.
2022. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Tegyük fel, hogy így nézne ki a nőies srác:


[link]


(a képen egy transznemű nő van, aki eredetileg pasi)


Tegyük fel, a 10 év alatt felkínálkozna. Visszautasítanátok?

2022. jan. 23. 20:48
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha így nézne ki, hozzám nem nyúlna az fix.
2022. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem itt a legtöbb férfi nincs tisztában azzal, hogy mit jelent a 10 év szex nélkül. Persze, hogy a nagy hetero férfi ego rávágja, hogy ő aztán akkor se engedne egy férfinak semmit, ha megkínoznák vagy megölnék stb (volt ilyen kérdés, ott is vicces, hogy mindenki inkább a halált választotta volna). Itt az emberek nem gondolnak bele ebbe úgy igazán. A legtöbb férfi szinte biztos, hogy nyitna. Eleve ott van az, hogy nagyon szoros kapcsolat alakulna ki kettejük közt, ez kb elkerülhetetlen, hisz egymásra lennének utalva, ha akarnak egy kis emberi társaságot, csak a másik van ott. Rengeteg beszélgetés, közös élmény, kihívás lesz, valószínűleg párszor meg is mentik majd egymás életét stb. Vigyáznak egymásra. Mindezek pedig teljesen tudattalanul erős kötődést alakítanak ki, ami könnyen átfordulhat egy idő után szexuális irányba is.

Pl sok pasi bevallja, hogy a legjobb barátjával többször is volt olyan akalmd, amikor együtt verték ki (egymás mellett közvetlen) vagy esetleg egymásnak segítve. És akkor szerintetek egy kibszott lakatlan szigeten 10 év alatt majd soha semmi nem lesz 2 férfi közt?:D Lehet lenne ilyen, de biztos, hogy bőven kisebb %-ra lenne ez igaz. De ezzel nincs is semmi baj szerintem. Ez csak egy kis gondolatkísérlet. Attól, hogy valaki erre igennel válaszol, nem lesz meleg vagy bi. Sőt valszeg soha nem is kerülnek majd ilyen helyzetbe senkivel. Mert itt nem azon van a hangsúly, jogy jaj pasi, hanem amilyen durva helyzetbe kerülnek együtt.

N

2022. jan. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
44%
Tegyük fel, hogy lekopnátok végre a heterokról?
2022. jan. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én is heteró vagyok, csak érdekességként tettem fel a kérdést.
2022. jan. 23. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!