Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteró pasik! 10 év szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró pasik! 10 év szex nélkül, vagy inkább engednétek egy nőies srácnak, hogy orálisan kielégítsen titeket?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egy lakatlan szigetre kerültök, egy évtizedre, és tíz évig nincs se prosti, se egyéjszakás kaland nővel, semmi. De ott van veletek egy csajos kinézetű biszex pasi. Vagy 10 év szexmentes élet, vagy egy nőies srác kényeztetése?


Viszont tíz év múlva már jön a hajó és kiment titeket, utána már lesz nő, de akkor ezt nem tudjátok még.


2022. jan. 23. 20:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
21%
Kérdező, ha tényleg hetero vagy, akkor nem is foglalkoztatna ilyen kérdés, aminek a valószínűsége 1:végtelenhez kb.
2022. jan. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Tényleg heteró vagyok, és foglalkoztat a téma, de ennek nincs köze ahhoz, hogy kinek milyen a nemi identitása. Egyszerűen csak érdekel az emberi viselkedés. Vagy akkor azok a tudósok, akik a homoszexualitást kutatják, mind melegek? Na ugye nem.


Egyébként meg egy ilyen kérdést akár egy lazább vetélkedőbe is kaphat az ember.

2022. jan. 23. 21:07
 13/19 A kérdező kommentje:
Amúgy meg lakatlan szigetes story-t azért találtam ki, hogy legyen egy szituáció, ami kiválthat egy bizonyos viselkedés formát. Tehát nem önmagában a szigeten van a hangsúly, hanem az emberi viselkedésen.
2022. jan. 23. 21:11
 14/19 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem töltsd be előbb a 14-et, meg próbald ki nővel! Utána nem fogsz ekkora fszságokat kiírogatni.
2022. jan. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak engem akarna leszopni, azt simán engedném, de fordítva már nem. Amúgy engem szopott is már le másik pasi, de nem igazán volt jó, én a nőkhöz vagyok szokva, a nőket szeretem.
2022. jan. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

# 8


30 éve nem voltam nővel, és nem buzultam még be XD

2022. jan. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Egyszer kíváncsiságból hagynám egy srácnak. Max nem sülök el.
2022. jan. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez lakatlan sziget..
2022. jan. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nyugodtan jöhet szopni, nem kell ahhoz lakatlan sziget mert az asszony 6 éve elzárta a puncicsapot
2022. máj. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!