Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vehetném rá magam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá magam, hogy kielégítsem a pasimat szájjal, ha még soha nem csináltam ilyesmit?

Figyelt kérdés

Nemrég veszítettem el a szüzességemet vele, előtte teljesen érintetlen voltam, és ő sem kimondottan tapasztalt, bevallása szerint csak néhány alkalommal kapták be neki. Még vannak ellenérzéseim a dologgal kapcsolatban, érzek benne némi szubmisszív jelleget, bár nem tudom, hogy ez pontosan minek köszönhető.

Azt mondta, hogy számára nem elengedhetetlen, velem maradna akkor is, ha sosem csinálnám, de tudom, hogy amúgy örülne neki, ráadásul ő szeret nyalni, és úgy általában hajlandó bármire, amivel örömet szerezhet nekem. Nem tudom, mi legyen, nem szeretném, hogy hiányérzete legyen mellettem, de tanácstalan vagyok azzal kapcsolatban is, hogy hogyan kéne nekiállnom ahhoz, hogy ne érezzem kényszernek.

Van valakinek megoldási javaslata, esetleg személyes tapasztalata, amit megosztana segítségképpen?



2021. okt. 30. 03:42
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Én úgy gondolom hogy kipróbálás nélkül semmiképp se utasítsd el a dolgot.
2021. okt. 30. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Ja van - vágyni kell rá, ha a nélkül csinálod akkor kényszernek fogod érezni és megundorodsz tőle. Kipróbálod ha nem jön be abbahagyod.
2021. okt. 30. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Ne csak a ruháid, a gátlásaidat is vesd le!

Ő szeret nyalni, te láttad mennyire jó neki. Legyen ez a felhajtóerő!

Bennem is volt hasonló érzés a kiváncsiság mellett.

Kézzel játszottam neki. Majd gondoltam egyet és beleugrottam a mélyvízbe. Odahajoltam. Pusszilgattam, nyalogattam, bekaptam a végét, játszottam a nyelvemmel vele, mintha smárolnánk.

Aztán elkezdtem szopni. Először kicsit esetlenül.

A lényeg, hogy ahogy elkezdtem az egészet egyre jobban belelovaltam magam ahogy éreztem jó neki, elkezdtem élvezni hogy élvezi.

Bocsi ha kicsit vulgarisra sikerült az irásom!

(N)

2021. okt. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor csináld, ha akarod. Ha nagyon ellenérzéseid vannak, akkor az érezhető lesz. Próbáld ki. Én is csak azért szeretem csinálni, mert látom, hogy nagyon élvezi.

Ha az elélvezéstől tartasz, az is megoldható. Az én párom mindig szól időben és akkor abbahagyom szájjal és kézzel fejezem be.

Ha elvileg a fiúd kezdő, akkor lehet, hogy nem tudja még felmérni, eleinte csak rövid ideig csináld.

A lényeg, hogy csak akkor fogj bele, ha te is akarod... :)

2021. okt. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a szex jó volt, akkor ez is jó lesz. Az orál általában izgatja a nőket.
2021. okt. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, abban lehet valami, hogy meg kéne tudnom/tapasztalnom, pontosan mi elől zárkózom el, mielőtt elzárkóznék tőle. :D El tudom képzelni, hogy egy idő után be is jönne akár, de egyelőre az ellenkezőjét is.

Szerintem a szájba élvezéssel már nem lenne különösebb problémám, ha eljutnék odáig, hogy bevegyem és elkezdjem szopni (elnézést a kifejezésért). Amire most így hirtelen gondoltam, az az, hogy kezdetnek talán nem a konkrét, intenzív cumiba kellene belevetnem magam, hanem az első alkalmakkor mehetnének puszik, később egy-egy nyalintás, aztán majd kialakulna, hogy pontosan meddig merek/szeretnék elmenni. Persze még nem tudom, hogy ez a gyakorlatban mennyire kivitelezhető, ha nem akarom, hogy a partnerem úgy érezze, hogy direkt húzom az agyát.

2021. okt. 31. 02:41
 7/8 anonim ***** válasza:

#4 újra.

Hát ha egy kicsit elkezded "húzni az agyát" majd jöhet a szex, úgy még élvezhető lehet.

Hát nem tudom, én sajnos nem bírom elviselni, hogy a számba élvezzen, hiába szeretem csinálni...


/Könyörgöm ne írjon senki privátot, néhány tegnapi válaszom után jöttek a kanos üzenetek. Nem azért válaszolok, hogy üziket kapjak, hanem hogy "segítsek"./

2021. okt. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

vedd a szádba a farkát és addig cumizd amig el nem sül

kész

2021. nov. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!