Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 22 éves vagyok.Sajnos belül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves vagyok.Sajnos belül kezd teljesen tönkretenni a problémám(Kis pénisz)Kívülről ez nem látszik mert nagyon jó a humorom,jófej vagyok.Ez miatt sajnos nem megy a csajozás egyáltalán jóképű gyerek vagyok(mondják)meg anyagilag is eléggé jól állok.?

Figyelt kérdés

Akármennyire szeretnék nemtudok elvonatkoztatni a méretproblémámról(12hosz 4.5vastag)Kihez kellene fordulnom pszihologus?Igen és ebből kifolyólag szűz vagyok..Bulizós időszakomban voltak barátnők (16-18 éves koromba)Azóta a munkába menekültem.tervbe van a prosti mert már nagyon gáznak érzem

Hogyan tudnám ezen lelkileg túltenni magam?



2022. júl. 8. 12:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Baratnoidnek volt ezzel problémája?

Teljesen átlagos vagy, csak szólok

2022. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Mi van, ha azt mondom, hogy a nők többsége lesz*rja a méretet? Én sem vágyom egy lóra az ágyban, sőt, a hideg kiráz tőle.


Légy odafigyelő, törődő, az ágyban is. Az a real deal.

2022. júl. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Első körben érdemes lenne pár statisztikát olvasnod. Világszerte 13 cm körül van az átlagos méret, míg magyarországon 15 centit írnak. Szóval bár átlag alatti vagy, egyáltalán nem kiugró eset.

Továbbá, ha úgy gondolod ez kevés egy nő kielégítéséhez, tanuljál technikát! Erotikus masszázs, ujjazás, orál három olyan terület, amivel a legtöbb férfi egyáltalán nem foglalkozik, aki meg igen, az is csak tapasztalati úton. Tehát nagyon kevesen vannak, akik utánaolvasnak ezeknek, oktatóanyagokat szerenek és ténylegesen bővítik a tudásukat. Akik megteszik, olyat nyújthatnak utána a kedvesüknek, amit még előtte mástól nem kaptak meg.

Egy alapvető tévhit, hogy ezek előjáték része és csak behatolástól kezdődik a "szex". Nem az. Orális szex is szex. Miután ilyen módon csúcsra juttatad a párod, már kevésbé fogja érdekelni a behatolás minősége.


Prostit 22 évesen hanyagolnám

2022. júl. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
3-as hozzászólását annyival egészíteném ki, hogy a nők kb 2/3-a csikló orgazmusos, tehát az un. előjáték alatt élvez el mert behatolastol nem fog Itt pláne nulla jelentősége van plusz-minusz 2 centinek
2022. júl. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Ne menj prostihoz így, nem azt kapnád, amit szeretnél. Nincs egy lánybarátod, aki bevezethet? Jobb lenne valaki olyannal, aki megértő. Ezt az önbizalomhiányodra írom, mert a péniszméretet amúgy a pasik bálványozzák.
2022. júl. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
#4: pontosabban 3/3 csikló orgazmusos, mert a hüvelyi orgazmus is a csiklóra, mint szervre, vezethető vissza. Különbség annyi, hogy olyankor a csikló hátsó felét izgatják.
2022. júl. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%
Nyugi, a legtöbb korunkbeli srác amúgy sem jut nőhöz ha akárcsak átlagosan is néz ki, mérettől függetlenül.
2022. júl. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%
Ne parázz, sissy még lehet belőled. Fektess be egy jó erényövbe.
2022. júl. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Statisztikákkal nem lehet meggyőzni valakit, akit ennyire zavar a helyzet.

Szerintem az tenne jót, ha átlépnél ezen a gátlásodon és csakazértis belemennél intim helyzetekbe, ahol egyértelmű tapasztalatot fogsz szerezni a lányoktól, hogy valós-e a problémád. Vesztenivalód nincs, próbáld ki.

2022. júl. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok tisztában vagyok a mukodesunkkel

Azt értettem csikló orgazmus alatt hogy csak behatolastol nem megy el

2022. júl. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!