Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elmenjek prostihoz? Szűz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dundus1000 kérdése:

Elmenjek prostihoz? Szűz vagyok, nem igazán megy a csajozás, de vágyok a női társaságra 17/f

Figyelt kérdés
2017. dec. 26. 17:05
1 2
 1/12 anonim válasza:
25%
Vegyél szilikon szexbabát! Olyan, mint az igazi csak nem beszél. Igaz 400 ezernél kezdődik az ára, de 17 évesen ne kurrv@zz inkább vegyél egy ilyet.
2017. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha társaságra vágysz, akkor semmiképp. Ismerkedj, jönni fog az, hidd el!
2017. dec. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Zoli780806 ***** válasza:
79%

ne menj, és babát se vegyél.


Járj társaságba, majd összejön.

2017. dec. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%

Még fiatal vagy hozzá.

Én 23 évesen is az voltam még, akkor mentem prostihoz, hogy legalább ne szűzként haljak meg.

2017. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Egyik ismerősöm is elment egy prostihoz mert kíváncsi volt milyen együtt egy lánnyal ő amúgy is pár évvel idősebb, na lényeg hogy elment és el is ment a kedve attól hogy együtt legyen más lányokkal, nem volt jó azt mondta pedig nem reménytelen a csávó én amúgy lány vagyok. De szerintem te nagyon kétségbe lehetsz esve hogy 17 évesen elmennél, lehet hogy nem vagy minden lány álma de egyszer mindenkinek lesz majd valaki
2017. dec. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezt a mindenkinek lesz majd valaki kamu dumat jo lenne ha nem terjesztened. Ez egy baromsag. Nagyon sokan vannak egyedul foleg a ferfiak. Meg fiatalon is. Itthon is a ferfiak kb 20% szuzkent hal meg. Bar ez nem tudom mennyire nyugtatja meg a kerdezot
2017. dec. 27. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Még várj vele egy évet, én is azt teszem. Ronda srácként nincs sok lehetőségem.

17/F

2017. dec. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne tedd! Gondolj bele....elmész a prostihoz elveszi a szüzességed....oké! De aztán találsz barátnőt és majd megtudja hogy te prostival veszítetted el (lányok mindent megtudnak előbb-utóbb)nem fog neki örülni mert abban a nőben 1000 fa*ok járt már! És szerinted ezt türni fogja haver?Nagyon nem! És rengeteg betegséget összebírsz szedni elég egy kis rés a gumin és annyi.Mondom neked várjál vele járj el bulizni barátkozz csajozz stb.Másnem keress a buli helyen egy lányt!Még mindig jobb mint a prosti mert lehet abban a lányban te jársz először és gondolom neked is jobb lenne ha te lennél az első neki vagy akár második de nem vigasztal az a tudat hogy"előttem már 1000 meg*urták......Nem ajánlom légyszi fogadd meg tanácsom és az előttem válaszolók tanácsait.:)
2017. dec. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 jani273 ***** válasza:
67%

Ne csinalj nagy Ego ugyet belole ha akarsz menj ha nem akarsz akkor ne menj. Semmi rossz nincs benne.

Csajok is epp ugy vannak vele mint te. Azt hiszik senkinek nem kellenek nyugodtan menj oda hozzajuk es beszelgess. Beszelgess az idorol, a csillagokrol, a hirekrol, teljesen mindegy es majd latod mi erdekli. Mint barat ugy beszelgess. mond neki "Hejjjj Zsuzsa, hogy vagy?? jol all az a ruci rajtad" es mar mesz is tovabb,nem kell megallni beszlgetni. Vagy pedig "szia emese, gratulalok a jo eredmenyedhez" es mar mesz is tovabb, nem kell megallni beszelgetni. az majd kifejlodik egy kis ido utan egy ket honap utan. Megcsinalod ezt parszor es meglatod a csajok felfigyelnek rad, de csak baratkent kezeld oket, a tobbi majd kifejlodik idovel. Ohh Rozi, de jo a hajad ahogy most van.

2017. dec. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Petrovics Milán válasza:
Várj egy évet és kész. Addig meg Marcsival is elleszel.
2018. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!