Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hány orgazmusra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hány orgazmusra vagytok képesek egymás után?

Figyelt kérdés
2022. júl. 8. 11:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%

2-3 relatíve kényelmesen, de volt 5 volt a max. Attól azért már eléggé kimerültem :D

Azért azt megcáfolnám, hogy a hüvelyben nincsenek idegvégződések, én teljesen jól érzek odabent minden mozdulatot, ujjal, dildóval, valódi pénisszel, nem csak az első harmadban vagy akármi, hanem végig, pontosan tudom követni, mikor milyen mélyen van és mit csinál. És szültem is, nem az a része a fájdalmas, amikor a baba keresztülhalad a szülőcsatornán, az kb annyira kellemetlen, mint egy kiadósabb kakilás (most bocs a hasonlatért). A vajúdás, és ha esetleg a kitolásnál reped a gát, az az, ami fáj, nem a gyerek útja a hüvelyben. Legalábbis nekem így volt, nyilván minden nő más, de pont ezért egységesen kijelenteni, hogy valami így vagy úgy van, az elég merész.

2022. júl. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
női hüvely bejáratához közel nagy sűrűségben elhelyezkedő idegvégződések kellemes érzést képesek biztosítani a nemi élet alatt, ha úgy izgatják, ahogy azt az adott nő élvezi. Szexuális izgatás alatt, főleg ha a clitorist izgatják, a hüvely falai benedvesednek. Ez csökkenti a különböző szexuális aktivitások során fellépő súrlódást. A kutatások kimutatták, hogy a clitoris belenyúlik a vulvába és a hüvelybe.[6]
2022. júl. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A nők többsége egyre és ugyanúgy kell utána kis pihenő mint a pasiknak. Aki képes sorozat, vagy multiorgazmusra... - nos annál meg a partner függvénye! Van aki képes kihozni belőlük, van aki meg nem. Attól függ mennyire ügyes a pasi.
2022. júl. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
65%

Most dobáljátok itt a számokat, de elfelejtitek azt a tényt, hogy számos nő egyáltalán nem képes, még klitorisszal sem, és még magának sem önkezével. Sajnos. Pedig receptre kellene felírni nekik.:)


Egyébként annyira imádom az ilyen önjelölt anatómia doktorokat, akik körmük szakadtáig másolgatják ide hogy egyféle orgazmus van nőknél.

Megoldom a vitát: Ha érzésre kétféle van akkor kétféle van az ő fejében. Logika: A nők jelentős része csak klitorisz izgatással tud elmenni, tehát az a nő aki hüvelyi izgatással is elélvez, az hogyan nevezze? Hmm.

2022. júl. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!