Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok hány orgazmusra vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok hány orgazmusra vagytok képesek egymás után?

Figyelt kérdés
2022. jún. 10. 08:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Ez a kérdés harmadszorra szerepel....
2022. jún. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Sokra.
2022. jún. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
4
2022. jún. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
21%
Úgy birom az ilyen kérdezőket halljátok, nem unja még???
2022. jún. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Hát látod hogy nem unja 😂😂
2022. jún. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#4-5 kérdezzetek már ti is akkor valami értelmeset kommentben.Szúrjátok be ude, had lássuk mekkora IQ fighterek vagytok.De szerintem csak EGO harcosok vagytok.

Várom a nahas színvonalú kérdéseket.Ne fogjátok vissza magatokat.

Természetesen szexualitás témakörben.

2022. jún. 10. 09:14
 7/14 anonim válasza:
36%
És bocsi, ha tévedtem, én senkit nem akartam megsérteni, de amikor már a lányok is unják, hogy ma reggel harmadszor hangzik el a kérdés, akkor már megkérdőjelezi minden normális ember, hogy hol itt a hitelesség és mi a cél... Normális témában normális kérdést kéne feltenni, azt meg tudni kéne, hogy egy normális orgazmus van, amit el lehet nyújtani. Érdemes fellapozni inkább az anatómiai könyvet és beülni a könyvtárba, aztán meg keresni egy normális kapcsolatot. A lányok meg - csak szólok - ilyenkor vagy dolgoznak, vagy suliba vannak, vagy vizsgára készülnek, vagy az éjjeles műszakot alusszák ki. Nem itt lógnak. Na legjobbakat.
2022. jún. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Sajnos égési sérüléssel.táppénzen vagyok.

De még mindig nem sikerült értelmes kérdést ide írnotok a személyeskedésen kívül.IQ harcosok...nagy EGO val.

2022. jún. 10. 09:26
 9/14 dregor ***** válasza:
0%
Szóval neked ez életed minden szórakozása, hogy gyökér kérdeseket írogatsz az oldalra, mert szerinted értelmesek nincsenek... De mindenki másban van a hiba, csak benned nincs...
2022. jún. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
4-5.
2022. jún. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!