Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzesség elvesztése egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztése egy idősebb pasival?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok. Bár "jelentkezők" voltak az elmúlt években, de egyiküknél sem éreztem azt, hogy szívesen megtenném. Vártam a megfelelő emberre és nem bánom, hogy közülük senkivel sem tettem.

Most van egy férfi, aki szívesen elvenné a szüzességem 36 éves. Vonzódom hozzá, de nem vagyok szerelmes. Van párja, alkalmi kapcsolatra kellenék. Nekem sem jelentene többet, nem hiszem, hogy beleszeretnék. Már pettingeltünk és jól éreztem magam vele.

Most mégis vacilálok, megálljak és várjak-e még és szerelemből tegyem meg később, párkapcsolatban, vagy most éljek ezzel a lehetőséggel.

Tudom, hogy ezt nekem kell eldöntenem, nem is azt várom, hogy helyettem döntsetek, csak szívesen meghallgatnék olyanokat, akik hasonló szituációban voltak.

Előre is köszi!

20L 36F



2022. júl. 7. 15:00
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Két alkalommal pettingeltünk. Pont az erkölcsi része tart vissza attól, hogy megtegyem, illetve az, hogy sohasem tartottam jó dolognak az alkalmi kapcsolatokat. Így meg, hogx párja van... Nem tudom, hogy utólag hogy tudnék magamra nézni, ha ennél is tovább mennénk...

7. válaszoló. Tudom hogy már késő, de jelenleg azért vacilálok, hogy kilépjek-e ebből az egészből, mielőtt még túl késő lesz. A józan észre kell hallgatni, nem a vágyakra, csak nehéz ilyenkor hideg fejjel átgondolni ezt.

2022. júl. 7. 15:25
 12/21 anonim ***** válasza:
39%

Jaj, ha nem vele akkor majd egy másikkal csinálod ezt.

Ha lenne veled hasonló korú fiú, akinek nincs kapcsolata (gyereke, barátnője, felesége stb.) de Te mégis olyat választasz aki csak kihasználni akar, akkor Te is pontosan ennyit érsz csak.

Megváltozni úgysem fogsz. A legtöbb ember ilyen unalmas, semmit érő nulla.

Ahogy idősebb leszel, már nem leszel annyira érdekes sem.

Most légy ribi, amíg teheted. Jobb ember úgysem leszel, csak a lehetőségeid szűkülnek be, mással ellentétben, ami valószínűleg a legértékésebb Benned...

2022. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy miért vagytok ennyire támadóak. Nem én másztam rá a pasira, eszembe nem jutott volna. Nem a felelősséget hárítom, de nem kezdeményeznék soha foglalt pasinál és eddig sohasem mentem bele ilyenbe. Kezdetben nem is tudtam, hogy foglalt.

Írtam is, hogy bár lett volna alkalmam rá nem egyszer ilyen módon is elveszteni a szüzességem, de nem tettem meg, mert párkapcsolatban, szerelemből akartam, szeretném.


Igen, most "megadtam magam" valamennyire, de pont azért tettem fel kérdést, mert bizonytalan vagyok, hogy hogyan tovább.

2022. júl. 7. 15:48
 14/21 A kérdező kommentje:

12. válaszoló!

Azért én ismeretlenül soha senkit sem bírálnék így, ez téged minősít. Semmit sem tudsz rólam, az itt leírtakon kívül, de ennek is csak egy töredékét, kis részét látod át.

Nem fogok tovább magyarázkodni, a kérdést kiírnom kár volt.


Tudom, hogy hiba lenne továbbmenni és neki adni a szüzességem. Ezt az egészet lezárom köztünk és megszakítok minden kapcsolatot.

2022. júl. 7. 15:52
 15/21 anonim ***** válasza:
67%

Neked nem tanács és vélemény kell, hanem egy feloldozás a tilosban járásért.

Bár az asszonya nem lesz ilyen kíméletes veled.

Naívság azt hinni hogy 1 dugásnál megálltok.

2022. júl. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
95%

52 perc alatt megoldódott a problémád.

Azért annyira ne sajnáld, hogy kiírtad a kérdést.

2022. júl. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
15%

Én bánom, hogy nem tettem meg 17 évesen az akkor 35 éves nős angol tanárommal. Azóta is, 28 évesen szűz vagyok. Csak mennek az évek és a bátorság, feküdj le vele, ha elég figyelmesnek tartod az első alkalomhoz.


28/N

2022. júl. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
31%
Wow, a 17-es egy igazi unikum.
2022. júl. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
34%
Én szarnék bele. Egyszer élünk...
2022. júl. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Istvan485 ***** válasza:
0%
56 evesen elvenem a szuzesegeteket lanyok!!!
2022. júl. 15. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!