Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzesség elvesztése egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztése egy idősebb pasival?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok. Bár "jelentkezők" voltak az elmúlt években, de egyiküknél sem éreztem azt, hogy szívesen megtenném. Vártam a megfelelő emberre és nem bánom, hogy közülük senkivel sem tettem.

Most van egy férfi, aki szívesen elvenné a szüzességem 36 éves. Vonzódom hozzá, de nem vagyok szerelmes. Van párja, alkalmi kapcsolatra kellenék. Nekem sem jelentene többet, nem hiszem, hogy beleszeretnék. Már pettingeltünk és jól éreztem magam vele.

Most mégis vacilálok, megálljak és várjak-e még és szerelemből tegyem meg később, párkapcsolatban, vagy most éljek ezzel a lehetőséggel.

Tudom, hogy ezt nekem kell eldöntenem, nem is azt várom, hogy helyettem döntsetek, csak szívesen meghallgatnék olyanokat, akik hasonló szituációban voltak.

Előre is köszi!

20L 36F



2022. júl. 7. 15:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
44%
Ha úgy érzed hogy ő megfelelő akkor mért ne
2022. júl. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%

Ha már belekezdtél, fejezd is be.

Ha ennyire értékeled magad...

2022. júl. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom mennyire vagy lelkizős csajszi, de az első alkalom azért elég jelentős esemény egy nő életében. Az esetek nagyon nagy részében elkezdenek erősen kötődni az adott pasihoz.

Ámbár muszáj megjegyeznem, hogy 20 éves nőként azért kellene már lennie tartásodnak. Egy foglalt hapsival értelmes nő nem fekszik le. Pláne úgy nem, hogy csak egy ürítő tasaknak akar használni…

2022. júl. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
33%
Nemtom. Sztem ami jólesik.
2022. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

Nem az a gond, hogy idősebb.

De ne legyél egy gerinctelen ribi!

2022. júl. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
49%
Mert most mi veszteni valód van? Vonzódsz hozzá, tapasztalt, legrosszabb esetben is dugsz egy jót. A szerelem meg kialakulhat közben is.
2022. júl. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
5 ezzel a tanáccsal már elkéstél :)
2022. júl. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
Csak ne olyannal, akinek párja van.
2022. júl. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
94%
Az nem gáz, hogy idősebb, de hogy hazaskent fiatal szűz puncira vágyik már kevésbé szimpatikus. Te tudod mennyire becsüld meg magad, de neki csak ennyit fogsz jelenteni.
2022. júl. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%

Szóval, voltak eddig srácok, akikkel lefeküdhettél volna, de nem, te inkább hagynád, hogy egy 36 éves pasas veled csalja a feleségét?

Azt ugye tudod, hogy marhára nem számítasz neki, csak örül, hogy esetleg megtömhet egy naív 20 éves kiscsajt, mert az asszony már lehet, le se fekszik vele...

2022. júl. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!