Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mélytorkozásra képes lányok, nők?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mélytorkozásra képes lányok, nők?

Figyelt kérdés
Ti élvezitek is, mikor ilyen mélyen benyelitek a pasi farkát, vagy inkább csak az ő élvezete érdekében csináljátok?

2022. júl. 5. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
En nagyon elvezem, szeretek melytorkozni
2022. júl. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Te élvezed mikor nyalsz? Na ez ugyanolyan.
2022. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Oralozni szeretek, de a melytorkot csak az o elvezeteert vetem be, mert nem kellemes szamomra.
2022. júl. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért sajátítottam el, mert engem izgatott, szopni amúgy is imádok. Utána olvastam és aztán, az akkori páromon gyakoroltam. Majd a barátomon is, vele már jobban ment és később rájöttem a 14-16 cm hosszút könnyebb levenni mélyre és volt, akit így elég hamar el is élveztettem. A nagyobbat akkor, én irányítok és ráhangolódok, jobban szeretem. És mivel a szopástól is nedvesedem, így a mély torkozástól is, nagyon fel tudok izgulni. Persze jó látni, érzeni, ahogy a másik kész van tőlem.
2022. júl. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én magam is élvezem nyilván azért csinálom. Felizgat, benedvesedem tőle így utána már készen állok a szexre.
2022. júl. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen nem értem ezt hogy lehet megtanulni.Nekem nem megy.

N

2022. júl. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, viszont a tűrőképességem ellenére (nincs hányinger és teljes mélyorok is sima) sokat köhögök, kicsit kapar torkom :D


Csajok, ötletek?


Imádom neki csinálni, szeretem ahogy tetszik neki és nyomja le a fejemet, simogatja a hajamat.

2022. júl. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kipróbáltam, gyakoroltuk, de nem igazán megy jól. Nekem nem volt egy nagy élmény, ha ingerelte a torkom akkor hánynom ugyan nem kellett, de kivenni, kicsit nyelni párat mielőtt vissza tudtunk térni igen.

Pasikat mindig mozgatta a kapcsolat elején, 3-al is eljutottunk eddig, de aztán mindig megbeszéltük, hogy úgy csináljuk ahogy mindkettőnknek jobb.

Szóval maradt a sima orál, félig veszem csak be, használom sokat a nyelvem, szívom és a golyókkal játszom. Mindezt akár egész hosszan is és élvezve a helyzetet.

Nem tudom csak miattam mondták-e, vagy tényleg így gondolták, de életük legjobb orál szex élményéről beszélt eddig mindegyik. Már a sima, általam is szeretett nem mélytorkos szopás kapcsán.

2022. nov. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!