Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet a mélytorkozási...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a mélytorkozási technikámat tökéletesíteni?

Figyelt kérdés
Szeretném a mélytorkozási technikámat tökéletesíteni és ezzel páromat meglepni. Mivel páromnak elég nagy pénisze van, így nagyon nehéz ez. Kb 15 centiig megy eddig. Van valami ötletetek, hogy hogyan tudnám teljesen bekapni? Nagyon szépen köszönöm előre is a segítséget mindenkinek.

2022. jan. 18. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Nyújtsd ki a nyelved közben
2022. jan. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 úgy nem sikerül.
2022. jan. 18. 16:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni!;)

A pároddal szépen, lassan, sokszor próbáljátok kicsit mindig mélyebbre. A nyelv előrenyújtása, lazítás, kontrolált lélegzés segíthet.

Persze garancia nincs rá hogy teljesen sikerül benyelned a farkát.

2022. jan. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 Lassan 1 éve gyakorlom folyamatosan hetente többször. Szóval nem sunnyogom el a házifeladatot 😄 Megfogadom a tanácsodat. Nagyon szépen köszönöm. Örülnék neki, ha sikerülne egyszer, mivel ez nagyon nagy vágya. Én pedig szeretném teljesíteni neki.
2022. jan. 18. 17:14
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok múlik a bekapás szögén is. Ha nyújtod a nyakad egyenesre (tudod mint a kardnyelők) akkor jobban becsúszik. Pl a 69-es póz lehet a legjobb akár te vagy ő van felül. Persze ha a férfi van felül ott nem szabad durvulni, mert az ellenkezője történhet, összeszorul a torok az ellazulás helyett.

Amúgy inkább lehet gond még a farok vastagságával mint a hosszával. Amúgy nekem a feleségem kb 8 év után tudta teljesen bekapni, szóval kitartó gyakorlást! 😉

2022. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 nagyon szépen köszönöm a választ. Ma sok tanácsot kaptam privátban is. Elég jókat, így megint tudtam haladni. Természetesen ahogy hazaért a párom nekiálltak szorgosan gyakorolni. Megint egy kicsit több sikerült
2022. jan. 18. 23:08
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd azért írd meg a sok tanács közül melyik vált be a legjobban 🙂
2022. jan. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Mindenképp megírom
2022. jan. 19. 14:16
 9/10 A kérdező kommentje:

Mai nap sikerült elérnem a célomat. Minden technikát kipróbáltam, amit kaptam itt és privátban is.

A legjobb póz nekünk a 69-es volt, bár oldalt fekve vált ez is inkább be nekünk. Nagyon sokat tud szerintem ilyenkor az is segíteni, ha a nőt a párja izgatja. Ez a legjobb póz elsőre a tanuláshoz. A fokozatosság elve szerintem a legfontosabb. Ahhoz, hogy az öklendezési inger ne jöjjön elő, fokozatosan haladtam befele. Szóval egy kicsit vittem lentebb, megálltam, majd kihúztam. Amikor 2-3x megcsináltam, akkor következőnek még lentebb mentem. Nekem végül nem az vált be, hogy a nyelvemet jobban előre nyújtom, mivel nekem pont attól jött végül elő az öklendezés. Csak simán ellazítotzam. A fejemet is lazán tartottam. Így pedig sikerült vegül. Páromnak elég nagy mérete van (23 cm), de így is sikerült megoldanom. Mondjuk 3 napon át azért rendszeresen gyakoroltam. Összesen 14 alkalommal, de megérte. Páromnak és nekem is nagyon nagy élvezet volt, hogy sikerült. Még sosem kapott ilyet. Szóval nem bánja, hogy megtanultam.

2022. jan. 22. 17:10
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
18/f aki tanulni akar az rajtam gyakorolhat es elmondom hogy kell mert nekem sokszor csinaltak es en imadom ha jol csinaljak
2022. márc. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!