Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők/lányok A vastagabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok A vastagabb pénisz tud zavaró/kellemetlen lenni eggyüttlétkor..? 26/f

Figyelt kérdés

A párommal mikor eggyüttvagyunk

Elő szokott fordulni behatoláskor..hogy néha picit

Felszisszen és fáj..

Na nem vadállat tapintatlan tuskó módjára..lassan lassan történik

És nem is szárazon..én imádom szájjal kényeztetni és imádom mikor az arcom a combjaiközt “reked”és élvez,habár ő néha úgyérzi hogy én kényszerböl teszem pedig szó nincs

Róla..,egyszerűen imádom…tehát nem száraz és a behatolás után már minden “sinen”van de behatoláskor akármennyire lassan is történik néha néha felszisszen…

És megjegyezte többször h vastagabb vagYok de jóértelemben …szóval lehet hogy a méretem miatt..?

Nem átlagonfelüli hosszu a péniszem de lehet vaskosabb…



2022. júl. 5. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy csak kicsit feszült, nem tudja rendesen elengedni magát

Én a behatolás pillanatát élvezem mindig a legjobban, akármilyen vastag az illető. Nincs is ahhoz fogható érzés, amikor belémcsúszik, és kitölti a puncimat mindenestül.

2022. júl. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát ami igaz az igaz

NagYon “parázós” sokszor feszűlt de mindig igyekszem/igyekszünk nyugisan még a saját lakásunkat

Is agyyon zárjuk a bejárattol a hálóig mindent.. és imádom minden kis porcikáját és akár óráig/órákig is eltudok játszani rajta de akkoris képes néha a legkisebb kinti zajra rezdülni hogy “jaj mi volt ez”..:/

2022. júl. 5. 14:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan szinten vastag akkor persze hogy lehet kellemetlen
2022. júl. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát nemtudom hirtelen mihez hasonlitani..kb

6-7cm körül

2022. júl. 5. 14:59
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Nekem pont ilyen kellene. Túl tág vagyok. A mostani páromat alig érzem.
2022. júl. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Bro' egy versenyautónak is fel kell először pörögnie, bemelegednie hogy felvegye a fordulatszámot. A p.ncinak is idő kell amíg elengedi a "tulaja" magát, hozzászokik az érzethez. Szép lassan kezd el, óvatosan, nagyon-nagyon lassan és csak utána fokozd a tempót.
2022. júl. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!