Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akad köztetek, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akad köztetek, aki kimondottan NEM kedveli, ha a pasi kemény az ágyban vagy irányít?

Figyelt kérdés

2022. júl. 5. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akad
2022. júl. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

#1

Te akkor hogy szereted?

2022. júl. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akad, de attól még nem lesz automatikusan domina valaki ha nem szereti az ész nélküli durvulást a pasi részéről.
2022. júl. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hogy feltétlenül domina, csak minél több hívószót beírtam.
2022. júl. 5. 12:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy szeretem, ha egyenrangúak vagyunk, mindent közös megegyezéssel csinálunk. Nem viselem el, ha fölém akar valaki kerekedni, vagy agyatlanul elkezd durvulni szex közben
2022. júl. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
#4 "hívószó"... hívni ezzel senkit sem fogsz, az első önajánló prividre le fognak tiltani.
2022. júl. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hangulat függő.

Néha a hosszú, lassú, kényeztetős, összebújós, simogatós, sokáig csókolózós kell.

Néha meg, hogy gyors kemény vágtatás legyen, hajhúzással és lila foltokkal a fenekemen a végén ahogy markolta.


És még valami. Sok pasi azt hiszi a szexben a kemény azt jelenti, hogy tahó módon viselkedik, leszarja én hogy szeretném és durván erőszakos. Öklendezésig mélytorkoztat, meg gondol egyet és izomból betolja a fenekembe. A kemény szex egyáltalán nem ezt jelenti, az ilyeneknek véresre karmolás meg harapás a jutalma, aztán húzzanak a picsába.

2022. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az exem ilyen volt. O a totál lassu, abszolute finom, romantikus osszebujást kedvelte. Nem is kellett neki úgy mond lokés, csak betenni, és finoman mozogni bent. Egyszeruen o így szerette. 5 perc alatt elélvezett ha igy csináltam neki. Amikor csak egysezruen megfogtam a tenyeret, vagy a csipojét megmarkoltam neki, már azt mondta, hogy most nem voltam finom.

Vannak ilyen emberek.

2022. júl. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!