Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom elég egysíkúan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elég egysíkúan gondolkodik a szexről, hogyan változtathatnánk ezen?

Figyelt kérdés

Adott egy három és fél hónapos párkapcsolat, ahol én még szűz vagyok. Párom már élt szexuális életet ezt megelőzően.

A probléma az, hogy ő már szexelni akarna, viszont engem nem készít úgy fel az együttlétre, ahogy nekem arra igényem volna. (Csók neki egyenlő az előjátékkal, nekem meg ettől jóval több kell ahhoz hogy legyen valami).

Én igényelném a pettinget, de rajta pedig a türelmetlenséget érzem. Nem elégített ki még egyszer sem (én őt igen).

Hogyan lehet ezt úgy elmondani szépen hogy meg is értse, hogy egyes nőknek nem elég a csók+dugd be és húzd ki, főleg első alkalommal?



2022. júl. 5. 13:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%

"Drágám, már szeretnék lefekudni veled, de elotte még szeretném, ha kinyalnád a puncim, annyira vágyok rá, hogy érezzelek ott lent."


Kb valahogy így.

2022. júl. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak mondanám hogy ez megtörtént, de ő azt mondta hogy olyat nem csinál.
2022. júl. 5. 16:33
 13/15 anonim ***** válasza:
83%
Kötözd le az ágyhoz, és ülj az arcára.
2022. júl. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor viszont 2 lehetoséged van. Lefekszel vele úgy, hogy durr bele beteszi, semmi érzelgosség meg torodés veled. Vagy van a masik út, ilyen embernek oda se adod magad, szakítasz és keresel olyat, aki torodik is veled és oda is figyel rád.

En férfiként is a másodikra szavazok.

2022. júl. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy önző fasz, és ez kihat más téren is majd a kapcsolatban.

Hagyd el, amíg nem késő!

2022. júl. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!