Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Semmi vágyat nem érzek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi vágyat nem érzek a szexre, hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés

Unalmasnak tartom a szexet, nincs hozzá hangulatom, nincs ötletem, hogyan dobhatnám fel. Régen mindig nagy volt a szexéhségem, mindig voltak új ötleteim, szinte két naponta maszturbáltam is, mert nem volt elég a szex, most meg semmi. A páromnak még nem mondtam el, de kezdi észrevenni.


4.hónapja szedek fogamzásgátlót, lehet a bogyó miatt csökkent a vágyam?

Hogyan lendülhetnék túl ezen az időszakon?:( minden tippet nagyon szívesen várok.


2021. jan. 29. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A sima szex engem sem vonz már túlzottan, próbálkozzatok szerepjátékokkal, fétisekkel.
2021. jan. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt bogyonal
2021. jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Saját libido, fogamzásgátló és hosszútávú kapcsolat. Ez mind lehet külön vagy egyszerre. Keressétek meg egymásban az izgalmat újra, fedezd fel magad egyedül, mi izgat fel. Ne félj párodnak beszélni erről, ne a sötétben tapogatózzon, hogy mit csinál rosszul szegény.
2021. jan. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3: Persze mindenképpen elmondom neki, csak személyesen szeretném megbeszélni.

#2: mi volt a neve annak, amit szedtél? Volt másik tabi, aminél ez a probléma nem volt?

#1: köszi a tippet.

2021. jan. 29. 20:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Jangee, abbahagytam, visszatert libidom, nagyon
2021. jan. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!