Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom elég egysíkúan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elég egysíkúan gondolkodik a szexről, hogyan változtathatnánk ezen?

Figyelt kérdés

Adott egy három és fél hónapos párkapcsolat, ahol én még szűz vagyok. Párom már élt szexuális életet ezt megelőzően.

A probléma az, hogy ő már szexelni akarna, viszont engem nem készít úgy fel az együttlétre, ahogy nekem arra igényem volna. (Csók neki egyenlő az előjátékkal, nekem meg ettől jóval több kell ahhoz hogy legyen valami).

Én igényelném a pettinget, de rajta pedig a türelmetlenséget érzem. Nem elégített ki még egyszer sem (én őt igen).

Hogyan lehet ezt úgy elmondani szépen hogy meg is értse, hogy egyes nőknek nem elég a csók+dugd be és húzd ki, főleg első alkalommal?



2022. júl. 5. 13:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Kinyitod a szádat és megmondod.

Ha tudja, hogy te még szűz vagy, akkor úgy is kellene viselkednie.

2022. júl. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fickód önző és csak az érdekli ő megkapja amit akar de tojik a te igényeidre akkor csak egy valamit kellene elmondanod neki: viszlát! Ha most ilyen akkor később sem lesz jobb (sőt). Szabadulj meg az idiótától és keress olyan párt akit az is érdekli neked jó legyen.
2022. júl. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szexuális kultúrája. Ugyanolyan vagy számára mint egy prosti, megdug, elélvez azt jóvan
2022. júl. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
7%
Na ezért nem kell szűz nővel bohóckodni, már bocsánat.
2022. júl. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A barátod még tapasztalatlanabb mint te vagy sajnos!
2022. júl. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha 3 és fél hónap alatt egyszer sem volt orális szex oda vissza akkor elhiszem hogy képes lenne szárazon betenni...


Beszélj vele erről, de ugye ezz csak szerintem ideig óráig segítene, mert csinálná szerintem míg szex lenne utána visszatérne a régi szokásához.


Sok sikert ha akarsz még beszélni írj nyugodtan.


31f

2022. júl. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Egy tapasztaltabb férfira, nem egy önző kisfiúra van szükséged!

Bátran lehet írni!

2022. júl. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
A párod egy ösztönlény, szerintem szakíts vele. Inkább járj velem, jobban járnál.
2022. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem elégít ki, ne elégíts ki te se! Hátha észre veszi magát........
2022. júl. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Egy bunkó, egoista, aki azt hiszi, a farkalásból áll a szex. Ez nem lesz jobb, elhiheted. Egy ilyen hozzáállás nem fog változni. Dobd őt!
2022. júl. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!