Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lázba hozna, ha a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lázba hozna, ha a legjobb barátod megkérne, hogy szexelj a feleségével?

Figyelt kérdés

A feleségemnek (26 éves, 2 éve vagyunk házasok, 6 éve járunk) velem együtt eddig 99 pasi volt akivel szexelt (előttem 17, utánam pedig hármasokban vagy csak szimplán “csalós” estéken jött össze nélkülem, akár többesekben vagy csoportosokban).

Arra gondolt, hogy a századik legyen különleges, így a legjobb barátomra esett a választása ami engem nagyon nagyon lázba hoz de egyben fura is lesz utána kicsit. Ti hogyan reagálnátok ezt le a legjobb barátom szempontjából? A terv az, hogy kettesben kezdik, én meg “véletlenül” hazajövök.


2022. júl. 4. 08:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Biztos nem kamu kérdés... de ki a franc tartja nyilván, hogy hány emberrel szexelt ilyen nagyságrend mellett? Pont egy nőtől baromi fura lenne, ha szépen felirogatná, hogy most épp a 75 vagy 76 volt a soros... Amúgy 20 éves koráig jött össze a 98, vagy melletted is nőtt a szám? 😆
2022. júl. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, mellettem is.
2022. júl. 4. 08:39
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

inkább nemet mondanék rá, nehogy a barátságunk rámenjen ;)

inkább máshogy legyen különleges ;)

2022. júl. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hogyan? :)
2022. júl. 4. 08:57
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
írtam magánban
2022. júl. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Habár tetszik a legjobb barátom felesége, de ilyen egyoldaluan semmiképp nem mennék bele. Nagyon rizikós a kapcsolati dinamika szempontjából. Meg a csajjal is változna tőle a viszonyunk.
2022. júl. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Pl első kérdés, tetszik e a barátom felesége??

Aztán, ha tetszik, akkor sem biztos, hogy vágynék erre, ezt alaposan meg kell beszélni.

2022. júl. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fuu én az egyik haverom feleségét nagyon nagyon, szal látok rá esélyt.
2022. júl. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha neked tetszik és a feleségednek is, meg a legjobb haverodnak is... - akkor rátok tartozik. Mindazonáltal ismerőssel hármasozni hordoz némi kockázatot magában. Ld. mi van ha bármelyik fél kicsit túlgondolja a storyt?

Rendszeresen többesezek, klubok, partik de sose vonok be ismerőst pont ezért.

2022. júl. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát. Így ahogy leírtad, nem. Nem tudnám a háta mögött megrakni a feleségét, hogy aztán majd betoppan a haverom és folytatjuk együtt.


Ha a barátom hozná fel a témát, hogy nyugodtan, sőt, erre vágynak, akkor igen. De ha csak a nő jönne oda a barátom nélkül, akkor nemet mondanék, és azon kattognék, hogy mi a fenét csináljak, elmondjam-e a haveromnak/hogyan mondjam el neki.

2022. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!