Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kérdezzek rá diszkréten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzek rá diszkréten a tanárnál, hogy lefeküdne e velem?

Figyelt kérdés

Holnap találkozunk utoljára. Már adott jeleket, hogy benne lenne, viszont ahogy tudom házas :/// és nem tudom, hogy ez gátolná e, valószínűleg igen. Emiatt nem szeretném ha ciki szituációba hoznám. De egy próbát megérne? Vagy szerintetek hagyjam? /L

És ha esetleg úgyis akar valamit jelezné? Úgy, hogy tudja már nem fogunk találkozni és már nem fogok abba az intézménybe járni?


2022. jún. 27. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom gimis tanárról van szó, így te se lehetsz sokkal több 18-nál.

Ne csinálj magadból hülyét. Nem bántásból, de a kamaszok sok mindent félre tudnak értelmezni mint "jelet" ha rá vannak pörögve valakire hidd el tudom én is voltam kamasz. :D Illetve az hogy holnap találkoztok utoljára az egy dolog, attól ő még az állásával/házasságával játszik, mert ha kitudódik akkor azt feltételezhetik régóta tartott.

Plusz ha valóban házas és van benne egy kis gerinc akkor visszautasít, illetve te dse legyél már annyira alja hogy valakinek a szeretője akarj lenni 18 évesen.

2022. jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Köszönöm Tanár Úr a sok kitartást amivel oly sok mindent átadott nekem. Ha lenne kedve hozzá meghívnám egy kávéra beszélgetni az elmúlt 4 évről!


Ha tényleges vonzalom van, (Nem csak egy potya dugás a levegőben!) akkor én azért flörtöltem volna Veled! Ha kétségeid vannak írd meg, és segítek.

2022. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem gimiről van szó 😂 18 már elmúltam… bőven 😂 Egyetem szerű hely. Külföldön, ezért csak olyan “szerű” .
2022. jún. 27. 20:05
 4/8 A kérdező kommentje:
Plusz most mint az első is írta, hogy legyen bennem gerinc, ne akarjak szerető lenni. Az írásodból azt veszem ki, hogy szerinted úgyis visszautasítana. Akkor végülis teljesen mindegy ha rákérdezek, mert csak magamat égetem le amivel nincs bajom, mert amúgy is ilyen bolondos vagyok + utána nem találkozzunk szóval.
2022. jún. 27. 20:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor simán belefér egy kérdés, hogy nem tarthatnátok egy búcsúestet?

Ott majd adódik, vagy nem!

De van olyan nő aki felkínálkozik, de akkor egy visszautasítás égő!

2022. jún. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Már ott buktad hogy " adott jeleket ".

Egy felnőtt ember nem ad jeleket, hanem megbeszéli !!!

SZerintem te csak szeretnéd és bele látsz olyat amilyet szeretnél.

2022. jún. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Kérdezd meg, hogy valamikor ráér-e egy kis időre. Megköszönnéd a sok energiát amit rád fordított, ihatnátok egy üdítőt/piát, esetleg beszélhettek. Csak mert hogy lassan elválnak útjaitok. Ez is egy "jel" és ha él vele, akkor ott és akkor kell valahogy kihasználni az alkalmat. De azt max privatban ha kell még ötlet.
2022. jún. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg volna-e kedve este eljönni ... - akárhova. Ebből már érteni fogja és válaszol. Ha a bebukás esélye zavarja nyilvános helyen, akkor a válasz "kár pedig úgy unatkozom egyedül otthon, jó lett volna kimozdulni" - ha akar valamit tőled akkor ilyen magas labdára le fog csapni magától is.
2022. jún. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!