Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » BDSM-ben jártas fórumtagok !...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM-ben jártas fórumtagok ! Szeretek a párommal szemben dominánsan viselkedni szex közben és imádok mocskosan beszélni vele és alázni Őt szavakban. Jól gondolom, hogy a kimondott szavak és a tettek erősítik a szubmisszív fél szubmisszivitását ??

Figyelt kérdés

Remélem érthetően sikerült fogalmaznom... Tehát gondolom hogy a kimondott szavak hatással vannak a partnerre, és méginkább erősítik Őt abban hogy alárendelt....


35F



2022. jún. 26. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
jól látod. A kimondott szavaknak nem csak gyerekkorban van hatása. Alapból a bdsm nem csak úgy jön. a múltban történt valami ami miatt kialakult az élvezeti igény rá.
2022. jún. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
igen, ez így van N
2022. jún. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 cseppszi ***** válasza:
5%
Ha ő ezt nem élvezi ugyanúgy, mint Te, akkor csak egy hímsoviniszta nárcisztkus pöcs Vagy! Nem őt erősitik abban hogy alárendelt, hanem többféle bűncselekményt követsz el egyszerre. Kényszerítés, megalázás, bántalmazás és megerőszakolás. Ez úgy alapból 5 év letöltendő - főleg ha rendszeres.
2022. jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3: Komolyan nem tudom mi szükség van ilyeneket feltételezni bárkiről is ? Természetesen minden mindkettőnk örömére történik, mindketten élvezzük, nem is szoktam olyat tenni amit Ő nem szeret. Szoktunk kommunikálni meddig menjünk el... Egyébként házastársak vagyunk.


De nem tudom miből gondoltad mindezt amit ideírtál nekem...

2022. jún. 26. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!