Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szub férfiak szoktak/szeretn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szub férfiak szoktak/szeretnek akkor is nyalni, ha a nőnek megvan a vérzése? Vagy ez nem függ össze a szubmisszivitással?

Figyelt kérdés

2021. dec. 27. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Nincs választásunk
2021. dec. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Apukádat kérdezted már, ő mit tanácsol, mit csináljál?
2021. dec. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Én akkor is szívesen nyalok(nem vagyok szubmisszív), mivel tudtommal nem a csiklója vérzik a nőknek menstruációkor😉.
2021. dec. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Egy subnak is vannak határai és tartjat bizonyos dolgokat undinak. Olyan nincs, hogy csak azért mert sub, bármit megtehetsz vele.

Pl én se nyalnám ki a szaros seggét egy pasinak, csak mert sub vagyok.

A partneredet kérdezd meg vagy figyeld meg hogy reagál.

2021. dec. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1-nek: Van választásod.


Úgy értem a kérdésemet, hogy ugye ezt megalázó dolognak is fel lehetne fogni, és akkor az egy olyan, amit a szubok szeretnek.

Tudom, hogy van olyan, aki nem szub és mégis csinálja (ismerek ilyet), és van olyan szub is, aki nem szeretné csinálni, de nem mer ellent mondani.

Tehát hogy a szubok körében gyakoribb, hogy szeretik ezt csinálni?

Igazából a szub férfiak véleményét várnám, hogy igen/nem, esetleg miért. 1-es, te pl. azért csinálod, mert muszáj, vagy szereted is csinálni?

2021. dec. 27. 15:55
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Én akkor nem nyalnám ki


Amúgy meg a szub szerep nem rabszolga szerep. Nem arról szól hogy bármit megteszel a dominádnak.

2021. dec. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak női talpat nyalnék szubként.
2021. dec. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én subomnak az nem fér bele.
2021. dec. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sub vagyok: nekem bőven belefér!
2021. dec. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen persze, ha lenne hozzá partnerem.

43F

2021. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!