Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lánynak olyan filmeket,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak olyan filmeket, sorozatokat mutogatok, ahol durva nők vannak a főszerepben, akkor arra asszociálhat, hogy az erőszakos nőket kedvelem? Ez egy jó módszer arra, hogy felfedjem elötte a szubmisszivitásom?

Figyelt kérdés

2020. dec. 31. 01:30
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Miért nem választod azt az egyszerű elintézési módot, ami nagyon gyakori felnőttek körében, hogy kinyitod a szád, és megmondod neki.

Én sosem jönnék rá, mit akarsz “felfedni”.

Nem vagy te óvodás....

2020. dec. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csak kíváncsi vagyok mit reagál. ez amolyan rávezetés lenne
2020. dec. 31. 01:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen filmekre gondolsz pl?
2020. dec. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

akkor a spartacus vér és homok soriból mutasd meg neki ilithyát.

nála durvább gonoszabb vadállat pszichopata női karaktert még nem láttam tv soriban:D

2020. dec. 31. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmi értelme nem lenne, és nem is jönne rá.

Komolyan, miért nem lehet felnőttek módjára leülni és megbeszélni, hogy neked vannak ilyen vágyaid?

2020. dec. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De kifejezetten olyat mutatnék ahol bdsm jellegű a kapcsolat.
2020. dec. 31. 11:22
 7/9 anonim ***** válasza:
De miért nem beszélsz vele? Egy kapcsolat egyik alappillére a jó kommunikáció.
2020. dec. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

am az ilyesmi olyan felesleges nyusziság.


én 26 éves koromban vettem észre és tisztult le bennem teljesen,hogy jobban áll a farkam szőrös punira és szeretek nőket popóba dugni időnként.

egy percig nem hezitálam rajta,hogy anyád beteg vok.

minden barátnőm az elején szembesült vele,hogy ez van,ez vagyok én és ezeket akarom.

2020. dec. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért más kaliber a kettő hogy a szőrös puncira gerjedsz, én meg azt akarom hogy verjen meg
2020. dec. 31. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!