Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, örülnétek ha találnáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, örülnétek ha találnátok egy igazán domináns férfit akivel megélhetnétek a szub vágyaitokat?

Figyelt kérdés
Egy olyan domináns férfi aki szavakkal éri el, hogy behódoljatok neki.

2022. jún. 25. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

szavakkal? :D nekem mondhat bárki bármit, lesz arom

tetekkel domináljon

N

2022. jún. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szégyenlős Srác ***** válasza:
48%

Bdsm sosem a szavakról szólt, én inkább be is szoktam kötni száját hogy maradjon csenben.

Számomra bdsm egy szertartás, egy uralkodás mindenek felett, csak egyszegyszerűen körbe fogni a nyakát , vagy csak egyszerűen jól fel pofozni..meg alázni arcon köpni, kezét lábát kifeszíteni ágy sarkaihoz ,korbáccsal pedig vörösre verni a seggét.stb.

Aki ezt betegnek tartja az felejtse is el a bdsm jelentését..mert igen amit le írtam eza belépő szint.

2022. jún. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Köszi ez így rettentő komolytalan!
2022. jún. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3-assal egyetértek.


Egyebkent engem izgat ha szavakkal is izgatnak. Kicsit ilyen brainsex.

2022. jún. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Szavakkal ? 🤣🤣🤣 Vissza szólnak 😅 tettekkel érje el pofonokkal más dóm meg a szám is be köti nem még szavakkal
2022. júl. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyon is! De azt hogy kell érteni, hogy szavakkal éri el a behódolást? Erre kiváncsi lennék. 24/L
2022. júl. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És tudsz bánni a pálcával is?
2022. júl. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Domináns Férfi vagyok, szubmisszív nőt keresek hosszú távra. Ideig óráig szívnak tetteti magát aztán lelép mikor keményen foglalkozom vele. Nincs igazi szub nő aki mindvégig melletted marad.
2022. júl. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!