Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dominák szexben domináns nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dominák szexben domináns nők, az a jobb, ha a szub pasi tapasztalt a témában, vagy ha ti vezetitek be ebbe a világba?

Figyelt kérdés

2022. jún. 17. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Én jobb szeretem bevezetni de legyen egy alapérdeklődése. N
2022. jún. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem releváns, mindkettőnek megvan a maga előnye/hátránya. Maga a pasi a fontosabb nem az "előélete", hanem hogy mennyire szimpatikus.
2022. jún. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
Jó lenne ilyen lányt találni de esélytelennek tűnik
2022. jún. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Mind a kettőben volt részem, de azért jó, ha tudja mit akar, mire vágyik a kezdő és kísérletező is. A tapasztalt is, mert tisztában van magával, több mindent lehet megtenni. Tetszik és szeretem, amikor engedelmesek. Ha ügyes akkor van jutalom is, bár volt, aki a büntetésre ment.

N

2022. jún. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Izgalmas játék. Nálam a szolgák elsőre kapnak egy olyan feladatot ami próbatétel. Többnyire azt hogy egy másik szolgámat kell megdugják vagy orálozzák vagy őket dugja vagy orálozza másik szolga. Ha megteszi utána jöhet hozzám. Na a többség itt kiesik :) Innen tudom, hogy csak a maga élvezete a lényeg neki azaz nem igazi szolga.
2022. jún. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem a tapasztalat a lényeg, hanem, hogy valóban szolgálni akarjon, az én vágyaimnak, igényeimnek megfelelően. Ne a saját élvezetét keresse.

Azokban a dolgokban, amikben szolgálatot nyújt mindenképp legyen tapasztalt és ügyes. Betanítom, ha kell, de jobb, ha magától tudja, mit hogyan kell csinálni.

Mindegyiknek lehet előnye és hátránya is. A kezdő szubot időbe, energiába telik betörni, nevelni, de ha elég nyitott, akkor elég jól személyre szabható. A túl tapasztalt szubnál hátrány lehet, ha egy korábbi úrnőjénél más szabályokat szokott meg.

2022. jún. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Domináns nők, de jó lenne titeket elérni. :)
2022. jún. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!