Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Findom kapcsolatban hol a határ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Findom kapcsolatban hol a határ?

Figyelt kérdés

Domina vagyok, a BDSM egyéb területein van már tapasztalatom, de jelenleg először vagyok egy findom kapcsolat kedvezményezett oldalán. A helyzetet rendkívül élvezem, de nem az összeg nagyságát, inkább magát a tényt, hogy ilyen szinten megalázkodik és kiszolgáltatja magát nekem. Eddig a heti 40-50 ezer az általános, de mivel jóval tehetősebb ennél, egyre többet és többet szeretne adózni, és azt szeretné, ha a saját pénzét is én osztanám be neki, hogy mire költhet, stb. Az adózás még oké nekem, ha ezt ő is élvezi, de teljes kontrollt nem akarok gyakorolni, hiszen van élet a szexualitáson kívül is.

Volt már valakinek hasonlóban tapasztalata? Szubok és dominák véleményét is szívesen meghallgatom, hogy mi/mennyi ebben az egészséges határ.



2022. jún. 14. 09:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Én roppantul nem élveznék egy ilyen helyzetet, de el tudom képzelni, hogy van akit ez izgat. Az én értelmezésem szerint, az, hogy valaki "adózik", de nem megterhelő szinten az nem igazi findom.


Szóval én megértem azt, aki azt mondja, hogy te oszd be a pénzét, kap egy minimális zsebpénzt, ami ha jól viselkedik lehet több, ha rosszul, akkor kevés (Pl heti 1000 ft, így azon a héten nincs sörözés a haverokkal), egyébként pedig a havi kiadásokat intézed a pénzéből. Ha valamit venni akar pénzt kell rá kérnie, és tennie kell azért, hogy megkapja.


Ha csal, többet költ, kölcsönkér, akkor büntetés jár, visszatérő alkalommal pedig véget lehet vetni a kapcsolatnak, hiszen az egész az értelmét veszti.


Megegyezés kérdése, hogy a fennmaradó összeg mind a tiéd, és megy adónak, vagy pedig neki gyűjtöd az adó feletti részt.


Szóval nem tartom meglepőnek az igényt a teljes kontrollra sem, mondjuk engem ez az egész nem vonz, de ez más kérdés.

2022. jún. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Off kérdés. Hol lehet ilyen pasit találni?
2022. jún. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt a gyk-n bármikor. Nekem is ajánlkozott itt egy pár. Végül egy maradt aki nem hülye és nem csak így akart csajozni meg dugni.
2022. jún. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Az, hogy ő kéri a teljes kontrollt, azt azt jelenti, hogy szeretné az életét még jobban a Domina-szub viszonyba behozni.

Szerintem próbáld ki vele.

Érdekes lehet ennek megvalósítása, hiszen egy tehetős embernek sok bankkártyája, megtakarítása, bevételi forrása szokott lenni. Mondjuk az első hónapban úgy kezdeném, hogy minden kiadásáról beszámol a hó végén és te megszabod, hogy a következő hónapban mire mennyit költhet.

2022. jún. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
Vannak ilyen beteg agyuak akiket ez izgat?
2022. jún. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az amit csak te és a partnered fog tudni meghatározni! Itt nincs univerzális szabály, neked kell ráérezni hogy meddig és miért akar elmenni, neked kell felmérned a határait és hogy pszichésen mire van szüksége a partnerednek.
2022. jún. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
5 ez a házasság amúgy😂😂
2022. jún. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%

Én normál domina játékhoz keresek partjernőt kezdő is akar

Findom =kihasználás, lehúzás

2022. jún. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
Ilyen kapcsolat melegek között is létezik? Vagy csak a nők felé megőrülő férfiaknál jelentkezik ez a vágy?
2022. jún. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17%
Ez a findom egy lehuzas. Semmi koze a dominanciahoz, dominalashoz.
2022. jún. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!