Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Findom kapcsolatban hol a határ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Findom kapcsolatban hol a határ?

Figyelt kérdés

Domina vagyok, a BDSM egyéb területein van már tapasztalatom, de jelenleg először vagyok egy findom kapcsolat kedvezményezett oldalán. A helyzetet rendkívül élvezem, de nem az összeg nagyságát, inkább magát a tényt, hogy ilyen szinten megalázkodik és kiszolgáltatja magát nekem. Eddig a heti 40-50 ezer az általános, de mivel jóval tehetősebb ennél, egyre többet és többet szeretne adózni, és azt szeretné, ha a saját pénzét is én osztanám be neki, hogy mire költhet, stb. Az adózás még oké nekem, ha ezt ő is élvezi, de teljes kontrollt nem akarok gyakorolni, hiszen van élet a szexualitáson kívül is.

Volt már valakinek hasonlóban tapasztalata? Szubok és dominák véleményét is szívesen meghallgatom, hogy mi/mennyi ebben az egészséges határ.



2022. jún. 14. 09:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%
10-esnek igaza van!
2022. jún. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Feleségemmel kipróbáltam ezt pár évre, hogy teljes kontroll nála volt pénzügyek terén. (FLR kapcsolatban élünk)

A fizum az ő számlájára ment, én meg zsebpénzt kaptam. Keveset, és egyre kevesebbet, persze attól is függött mennyire volt épp "elégedett" a viselkedésemmel.. Hónap végére már sose volt pénzem pl. a munkahelyen kajálni, ezért magamnak kellett főznöm, és persze a haverokkal kocsmázásról meg jobb ha le is mondtam


Szerintem ez csak házastárs/barátnővel működik hatékonyan, alkalmankénti dominával nem. Ugyanis sok kivétel adódik menet közben (pl. sürgősen kell pénz benzinre, szerelőre stb)

2022. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
76%

Két fiatal domináns lánynak is voltam már finsubja. Nagyon élveztem mindketten amatőrök voltak, mégis élvezetes volt Nekik adózni a nehezen megkeresett pénzem.


Harmadiknak pedig egy hivatásos profi domina volt...nos hatalmas csalódás, a két fiatal lány sokkal jobbak voltak :)


35F

2022. jún. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!