Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akiknek nagy mellei...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek nagy mellei vannak milyen reakciók voltak a partneretek részéről mikor először látták a melleitek, fiúk akiknek volt nagy mellű partnere mi volt a reakciótok mikor először láttátok?

Figyelt kérdés
2022. jún. 23. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Akinek nagyon nagy volt 21 éves lány, szép, kerek mellek. Volt olyan osztálytársam, akinek a nagy mellei már kb. 17 évesen lógtak, ezért is tetszett, hogy neki 21 évesen semmi baja nem volt. Úgy nézett ki, mint egy modell vagy mintha alsó hangon kezelte volna sebész, de semmi ilyesmi nem volt.


31 F

2022. jún. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon bejött neki a 80E, bár alapból szerette a nagy melleket azt mondta

20L

2022. jún. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én pasimnak tetszett.
2022. jún. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3-as:

Mekkorák, ha nem vagyok indiszkrét?

2022. jún. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tetszett nekik
2022. jún. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
E méretű vagyok, amíg fent van a melltartó addig oké, meg mindenki hüledezik, hogy de jó. Viszont parizermellem van, arra már volt, hogy kaptam megjegyzést, vagy ha nem akartak megbántani akkor nem mondtak semmit de erősen látszódott, hogy nem tetszik nekik. Általában elfogadták ezt a dolgot, mivel attól még nagy a mellem.
2022. jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért már felöltözve is látni mekkora kosármérete van a partnerednek... volt akivel direkt azért voltam mert hatalmaaaaaaaaaas volt neki, s volt akinek bár tényleg nagy volt, de akkor is lettem volna vele ha feleakkora mert "egyben" (a személyiségével együtt) is nagyon bejött.
2022. jún. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hat igazabol eleinte igy nem mutatta ki, de mára mar a melleim megszallottja es imádja nyalogatni es kenyezteti oket :P
2022. jún. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!