Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vidéken lehet szexpartnert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéken lehet szexpartnert találni? 33/F

Figyelt kérdés
Anyagiaktól mentes, mindkét fél beleegyezésével és kölcsönös szimpátián alapuló együttlétre gondolok. Már volt egy házasságom és elkapkodtuk. Lakva ismerszik meg az ember, de ehhez túl naiv voltam. Idővel tudatosult bennem, hogy a szex kulcsfontosságú számomra és a másik fél libidója kezdettől fogva ellentettje volt a kanosságomnak... ennek ellenére mégis belementem a dologba, mert szerelmes voltam. A lényeg, hogy már nem hiszek a nagy Ő sztoriban, de a testiségben igen és szükségem van rá. Sajnos itt vidéken rettentő kevés lehetőséget találtam online és a való életben visszahúzódó típus vagyok. Se alkohol, se bulizás. Ebből kifolyólag nem sok reményt látok a dologra. Az online tapasztalatom az az, hogy a fővárosban ezerszer több eséllyel indul az ember, mint egy vidéki kisvárosban (Veszprém megye).
2022. jún. 22. 14:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ha az alacsony kövér nők jók neked, akkor fogsz találni.
2022. júl. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Alacsony, kövér nőnek lehet bájos a mosolya, lehet igényes, értelmes és vonzó. A környéken mégsem találok ilyen nőt online. Sőt, semmilyet se, mert vagy pár tagjai vagy leszbik vagy évek óta nem léptek be.
2022. júl. 11. 15:59
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!