Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vidéken lehet szexpartnert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéken lehet szexpartnert találni? 33/F

Figyelt kérdés
Anyagiaktól mentes, mindkét fél beleegyezésével és kölcsönös szimpátián alapuló együttlétre gondolok. Már volt egy házasságom és elkapkodtuk. Lakva ismerszik meg az ember, de ehhez túl naiv voltam. Idővel tudatosult bennem, hogy a szex kulcsfontosságú számomra és a másik fél libidója kezdettől fogva ellentettje volt a kanosságomnak... ennek ellenére mégis belementem a dologba, mert szerelmes voltam. A lényeg, hogy már nem hiszek a nagy Ő sztoriban, de a testiségben igen és szükségem van rá. Sajnos itt vidéken rettentő kevés lehetőséget találtam online és a való életben visszahúzódó típus vagyok. Se alkohol, se bulizás. Ebből kifolyólag nem sok reményt látok a dologra. Az online tapasztalatom az az, hogy a fővárosban ezerszer több eséllyel indul az ember, mint egy vidéki kisvárosban (Veszprém megye).
2022. jún. 22. 14:47
1 2 3
 11/22 NTBS ***** válasza:
Igen, csak sokat kell keresni.
2022. jún. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg az a gond, hogy csajok bárhol találnak, és nem jutnak el az online térig, vagyis nagyon kevés.
2022. jún. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

A kérdés kiírását követően újra próbálkoztam. 12 üzenetet küldtem. Az elsőnek írtam, kiírta hogy látta az üzenetet, megnézte a profilom is és türelmesen vártam. Egy nap elteltével hajtott a kíváncsiság, rákerestem a képeire és kiderült, hogy kamu képek voltak kirakva (arc nélküliek) amit jelentettem is.


A maradék 11 közül 6 ugyanezt eljátszotta velem (elolvasta és nem válaszolt rá). Bosszantott a dolog ezért udvariasan kértem egy választ, amiből 1 reagált egy 'bocsi, de már találtam pasit' válasszal. Érdekes, mert egésznap fent van... nem kell megmagyaráznod, vettem a lapot. 2 még nem olvasta az üzenetem. Egy reagált is, elárulta a nevét és jónak tűnt minden, de azóta se lépett be.


Na és az utolsó pedig válaszolt, értelmes volt, jól elbeszélgettünk és fontolóra vettük a dolgot csak van egy kis bökkenő..... egy nagymamáról van szó és nem a GILF típusra gondolok, hanem olyanra, aki már rég elengedte magát és vonzónak egyáltalán nem mondaná senki. Eljátszottam a gondolattal, de vajon tényleg ennyire rászorulnék a dologra, hogy egy nálam 2x idősebb hölggyel kezdjek akit még attraktívnak sem mondanék? A méltóságom valahol nem engedi.


Ennyi a történet.

2022. jún. 25. 20:12
 14/22 anonim ***** válasza:
Hú öregem azért ez elég lehangoló.
2022. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Uraim! A nagyi szó nélkül letiltott, mert elkapkodottnak tartottam a másnapi találkozást. Nem baj, mert az ilyen "most dugjunk azonnal" típusú nőktől amúgy is ódzkodom... viszont más típusról még nem hallottam, olvastam, tapasztaltam.


Egy másik dolgot is megosztanék. Közben eszembe jutott, hogy pár évvel ezelőtt regisztráltam már egy szextárskeresőre. Be sem léptem vagy 2 évig és minap csekkolom, hogy tavaly kaptam egy üzenetet. Na most ezt a bekezdést nyugodtan ugord át, ha incel és/vagy nőgyűlölő vagy, mert ez sok ember zsebében kinyitná a bicskát. Kaptam levelet egy jócskán 50-es éveiben járó hölgytől, aki szimpatikusnak tartott bemutatkozás alapján és többet szeretett volna tudni. E-mail címet is hagyott. Na megörültem, hogy végre valami összejön..... profilján kihangsúlyozva minimum 180 cm feletti, minimum 18-22 cm nagyságú, 80 kg-nál testesebb férfit keres, aki egy isten az ágyban.


Na srácok. 12-es jól mondta. A nőknek csak fütyülniük kell és sorban állnak a férfiak. 18-as szűz csaj vagy 70 éves nagyi, lényegtelen. A helyzet reménytelen.

2022. jún. 26. 23:59
 16/22 A kérdező kommentje:
Vagyaid.hu egy kamu oldal. Nem tiltják ki azt akit bejelentettél már mások képével való visszaélésért. Csupán leveszik a képeit aztán fölrak valami kevésbé beazonosíthatót. A profilon lévő bemutatkozást még egy "veteránnak" is nehéz lett volna megkülönböztetni az átveréstől. Teljesen hihető volt és nem az a sablon szöveg. A privát üzenetben vált gyanússá amikor végre jön egy válasz: "Szia, egy arcképet kérek". Se több, se kevesebb. Ne legyél olyan buta, mint én. Küldtem én hülye... megnézte, lecsekkolja újból a profilom és nem válaszol. Pár óra múltán megírom, hogy én is szeretnék egy képet róla. Elolvassa, megint megnézi a profilom, nem szól semmit. Megint eltelik néhány óra és már kezd felmenni a pumpa, de gondoltam a sors fintora, ha indulatosan lépek fel, akkor majd az lesz a kifogás ezért tűrtőztetem magam és ismét kértem szépen, hogy küldjön ő is egy képet viszont. Belép, elolvassa és szó nélkül letilt. Tudom, hogy kamu profilos ez a valaki és félek milyen célt szolgál neki a kép amit küldtem és már bánom az egészet. :(
2022. jún. 27. 23:24
 17/22 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén én Pestiként gondoltam kipróbálom, regisztrálok egy ilyen oldalra de olvasva a tapasztalataid nem fogok rá időt és energiát pazarolni. Szeretőt kerestem volna mivel a párom 5 éve nem hajlandó szexelni még arra sem ,hogy kiverje nekem. Egy fórumon egyszer rám írt egy nő de csak hülyített és udvaroltatott magának. Ez volt az én dolgom. Megmondom őszintén én teljesen kiábrándultam a nőkből.
2022. jún. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szia. Írj privátot kérlek! Remélem még aktuális:)
2022. jún. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Több nővel is beszéltem, akik kifejezetten szexpartnert kerestek. Képet cseréltünk, bejöttünk egymásnak, de aztán a végén semmi nem lett, ugyanis a távolság ellehetetleníti a dolgot. Ha helybeli nővel beszélgettem volna, akkor képcsere után jött volna a "találkozzunk személyesen", de a távolság miatt maradt a sablonos ismerkedés, ami végül ellaposodott. Vagy a nő(k) untak rá vagy mindketten. Tehát csak fél-sikerrel jártam a szexpartner keresésben. Lehet lehúrrogni, de nekem egy dugás nem ér meg 1-2 órát oda-vissza kocsikázni, buszozni. Ha 20 éves szűz fiú lennék, akkor megérné, de már nem vagyok az. Mákja van annak, aki Pesten vagy más nagyvárosban (pl. Debrecen, Miskolc) él, mert sokkal de sokkal több lehetőség adódik. Hát ez van.
2022. júl. 4. 00:45
 20/22 anonim ***** válasza:

Heloszia.

Győri vagyok, volt győri, Pápai, Herendi és soproni szexpartnerem is. És egyiket sem társkeresőn ismertem meg.

Jah és még valami, nő vagyok és férfi partnereim voltak.

20L

2022. júl. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!