Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Budapesten hol lehet meztelenü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten hol lehet meztelenül napozni?

Figyelt kérdés
Hetero kategória, tehát az újpestit ne írjátok! Társasházban lakom, így otthon nem megoldható. Hetero férfi vagyok, ezért férfiaktól privátot sem kérek.
2022. jún. 22. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ilyen helyet keresek. Ha konkrétan budapesti helyet nem tudtok, budapest környéki is lehet.
2022. jún. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Én Székesfehérvárra járok a strandra, ott van napozó placc.

(+ nyilván öltözőszekréy, mosdó, zuhany, büfé.... stb)


[link]

2022. jún. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Ilyen napozó a palatinuson is van/volt, nem tudom jelenleg üzemel-e.
2022. jún. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
Kossuth tér
2022. jún. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Társasház tetején....
2022. jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Nalunk a kertbe lehet

Irj nyugodtan

2022. jún. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért, mi van Újpesten, és hol? Lehet valahol meztelenül napozni?
2022. jún. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Budapesthez legközelebb Délegyházán ill. a Lupa-tavon van hivatalos nudista strand ahol gond és háborgatás nélkül lehet meztelenül napozni. (A budapesti fürdőket/strandokat nem ismerem, így nem tudom ezeken van-e ilyesmire kijelölt rész).
2022. jún. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Széchenyi fürdő napozó teraszán szoktak lenni meztelenül napozók. Nem hivatalos, de ha csak fekszel nyugodtan, nem bemutatózol, akkor a kutya sem szól érte.
2022. jún. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!