Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párok akik hosszabb ideig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok akik hosszabb ideig használtok erényövet. Hogyan elégül ki a másik fél?

Figyelt kérdés

Akár lány, akár fiú van bezárva hosszabb időre (hét, hónap, év) náluk a másik fél hogy elégül ki? Csak orális kényeztetés van vagy használtok más módszert is?

(A cuckold az most nem érdekel)



2022. jún. 22. 09:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A popsiján keresztül élvez a fiúka.
2022. jún. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1


Azt tudom hogy hogyan tud egy fiú chastity-ben elélvezni.


Engem az érdekel hogy a domináns fél hogyan elégül ki hiszen ilyenkor a normál szex nem játszik

2022. jún. 22. 10:13
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Áh, bocsi, félreértettem a kérdésedet. Ilyenkor általában azt csináljuk, hogy a fiú felvesz egy felcsatolhatós műfarkat és azzal dug meg.
2022. jún. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi, erre nem is gondoltam, de most beugrott hogy ilyesmit már láttam ^^
2022. jún. 22. 11:00
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Én már közel 3 éve viselek péniszketrecet, full passzív vagyok. sok ilyen dom, sub párt ismerünk, de olyanról még nem hallottam hogy a dom is be lenne zárva. A kapcsolatunk lényege hogy csak egy pénisznek van szerepe, ez pedig az övé.
2022. jún. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

2.5 éve hordok erényövet, 1-2 hetente kerül le rólam.

A feleségemet szájjal, illetve kézzel kényeztetem, és néha vibrátorral.

Felcsatolhatóst már felvetettem neki, de még nem akarja kipróbálni, furának találja (már az is nagy szó h az erényövet nem tartja furcsának)


Nyalásban egyébként mindig is jó voltam, és mióta erényövet hordok még jobb lettem. A feleségem meg már régebben is, ha választani kellett orális vagy sima szex között, biztos hogy az orális szexet választotta.

Egyébként néha meg is jegyzi, hogy csak magamnak köszönhetem hogy ilyen ritkán enged ki, mert túl jól nyalok...

2022. jún. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
5-ös: hetero kategória és így máris van értelme a kérdésnek.
2022. jún. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem így használjuk az erényövet.

Én hordom, de csak egyetemre, vásárláshoz, melóba, vagyis ha nem vagyok otthon.

19L

2022. jún. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Azoknál a pároknál, ahol a pasi tartósan be van zárva, ott az esetek jelentős részében a pénisze átlag alatti méretű. A kérdés szempontjából ennek azért van jelentősége, mert ha lenne hagyományos szex, igazából az sem lenne túl élvezetes. Szóval a nő olyan sokat nem veszít azzal, ha csak orális szex van, és a behatolással való próbálkozás helyett a pasi inkább a kézzel, szájjal történő kielégítésre koncentrál. Esetleg alkalomadtán előkerülhet egy vibrátor vagy dildó is, ahogy fentebb többen említették.


Alternatív megoldás még, amikor bevonnak egy harmadik felet a nő örömére. De ez már egy másik szint, amikor a nő akár félre is léphet időnként. Amellett, hogy a pasi ugye továbbra is erényövet visel.

2022. jún. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9: Lehet hogy jelentős részében így van, de nálunk pl. a méretem teljesen átlagos, igaz, ernyedt állapotban elég kicsire össze tud menni.

A hagyományos szex teljesen jó, sőt nagyon is élvezetes a barátnőm számára, egy alkalommal ha elég sokáig bírom akár 3-4-szer is el tud élvezni.

Pont ezért nehéz ügy neki az erényöv, mert hiányzik neki a szex, ezért ha rajtam maradna több napig, azzal magát is büntetné. Persze ha visszatartom az orgazmust szex közben, akkor még tud kontrollálni, de egyrészt ez nem mindig sikerül, másrészt meg megtanultam már élvezni a szexet orgazmus nélkül is.. a felcsatolható ötlete egyáltalán nem tetszik neki sajnos, de egyébként a vibrátortól se tud akkorát élvezni, mint szex közben.

Végülis arra jutottunk, hogy amikor megvan neki, akkor rajtam van 1 hétig az erényöv, ilyenkor ha jól viselkedek, hamarabb lekerül. Egyébként meg változó időszakonként 1-2 napokra kerül fel. Annyi h az előjátéknál sokkal jobban odateszem magam, hogy felizguljon, mert akkor 100% h lekerül rólam, és szexelünk. Napközben is sokkal figyelmesebb vagyok, ha előbb hazaérek megcsinálok minden házimunkát, főzök is neki valamit, nehogy véletlen estére még maradjon valami dolog mire hazaér.. ha épp fáradt/fáj valamije akkor megmasszírozom, gyertyafény meg minden.. összességében olyan a kapcsolatunk mióta hordom az erényövet mint egy újdonsült kapcsolat..

2022. jún. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!