Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Biztos, hogy csak az a perverz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos, hogy csak az a perverz, amit a másik fél nem akar?

Figyelt kérdés

Hallottam a perverziónak egy olyan megfogalmazását, hogy az a perverz, amit a másik nem akar. Ebből fakadóan a nemi erőszak lenne az, ami perverz.


A nemi erőszak tényleg perverz, de nem tartom jó ötletnek csak erre leszűkíteni a perverz szó definícióját. Hiszen akkor így bármilyen abberált dolgot normálisnak lehetnek a venni, ami kölcsönös megegyezesen nyugszik. Hiába akarja például mindkét fél, hogy az egyik pisilje le, az attól függetlenül nem normális. Hiszen a vizelet tele van mindenféle mérgező anyagokkal!


2022. márc. 9. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Az a perverz, ami túl megy bizonyos többség által elfogadott normákon. Ugyanakkor szerintem meg nem feltétlen. Tehát az a perverz, ami egyiknek sem fér bele. Ha egyiknek igen, másiknak nem, akkor a másik csak nem tartja azt vonzó dolognak, nincs rákattanva. Ez egyéni szexuális preferencia.

A jó ízlés határán túl megy valami, pl pisi-kaki szex, 3 napos mosatlan punci nyalása stb. Na nekem ezek a perverz dolgok. Az, hogy milyen pózokat csinálunk, miféle szexuális segédeszközöket alkalmazunk, mennyire vagyunk nyitottak, kísérletezők ezen általam perverznek vélt dolgokon kívül, az még közel sem pervez. F

2022. márc. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem az számít perverz dolognak, amit a társadalom többsége elutasít.

Pl: ha neked meg a párodnak bejön az, hogy folyékony szappanos angolnát dugtok fel egymás seggébe, akkor csináljátok, de mivel valószínűleg egyedül vagytok ezzel a szokással, ezért ez perverznek minősül.

Majd ha 100 év múlva ez is olyan általános szokás lesz mint az orál, onnantól kezdve ez sem lesz perverz szokás.

2022. márc. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

* Persze csak ha általánosan beszélünk a perverzióról. Az, hogy kinek mi van a perverz dolgok listáján, arról kár beszélni, személyenként eltérő.


#2

2022. márc. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Az én értelmezésemben az a perverz, ami túl megy bizonyos többség által elfogadott normákon, amit a társadalom többsége elutasít.

DE ebben a megközelítésben a perverz nem feltétlen negatív jelző, pusztán annyit jelez, hogy a többség elutasítja.

A perverzen belül lehet szintén olyan, amit mindenki (vagy nagyon nagy többség) elutasít -pl nemi erőszak ilenkor a perverz egyértelműen negatív is, és lehetnek olyanok, amik egyéni megítélés alá eshetnek.

2022. márc. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez téves megfogalmazás. Attól, hogy mindkét fél nyitott rá, a perverzió még perverzió marad.
2022. márc. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!