Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha tetszem a kolléganőnek aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszem a kolléganőnek aki régóta flörtöl velem, vajon önkielégít rólam fantáziálva?

Figyelt kérdés

Van két kolléganő, akiknek tetszem és flörtölgetnek velem, illetve van egy harmadik is aki barátnőjük, aki szintén érdeklődőnek tűnt, de neki azóta lett barátja, illetve lehet hogy csak amiatt nézett érdeklődve, mert a barátnőjének tetszem. Ezt egy negyedik nő mondta meg, hogy tetszem kettejüknek, de már eleve régóta sejtettem, így már biztos. A harmadikat nem említette, akinek barátja van, pedig az is gyanús volt mielőtt barátja lett.


Egyébként alig beszélünk, csak köszönő viszonyban vagyunk, de nagyon forr a levegő már hónapok óta.


Arra gondoltam, hogy vajon szokott-e valamelyik fantáziálni rólam, akár önkielégítés közben is rám gondol-e. Én néha szoktam ilyet.


Amikor összefutunk, nagyon zavarban van. Mióta nemrég eszembe jutott ez, egy fura érzés tölt el, hogy tegnap este lehet hogy rólam fantáziálva csinálta mint én róla (az instagram képeinek segítségével), közben meg a folyosón elmegyünk egymással szemben köszönve egyet mintha mi sem történt volna. Ez annyira abszurd.


Valószínűleg ő is ezt csinálja, vagy sem? Vajon legalább az egyik a kettejük közül, vagy mindkettő? Előfordulhat hogy még az is ilyet csinál akinek barátja van?



2022. jún. 18. 10:08
 1/6 A kérdező kommentje:

Megmondani nyilván nem lehet (nem illik), hogy


Héj, tudod mit csináltam tegnap este...

2022. jún. 18. 10:17
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem dugod meg mindkettőt?
2022. jún. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Házinyúlra nem lövök, csak nagyon-nagyon-nagyon kivételes esetben, és egyelőre nem jött meg az az extra, amiért ezt a szabályt meg akarjam szegni, de benne van a pakliban, főleg, ha egyszer hosszabb beszélgetésbe elegyedünk és kiderül hogy még jobb mint gondoltam.
2022. jún. 18. 10:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg. Meg az is lehet, hogy elalváskor/ébredéskor Te jutsz az eszébe.
2022. jún. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Nekem eddig volt 2 office crushom és néha igen
2022. jún. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen előfordulhat. Nekem általában van egy éppen aktuális személy, akiről fantáziálgatok, ha valami miatt megtetszik. Aztán általában ezt idővel megunom, akkor keresek mást. De van olyan is, hogy épp nincsen senki, mert mondjuk nincs energiám/időm fantáziálni. Ezek ilyen plátói kapcsolatok, nem szokott történni semmi velük. De nyilván ez személyfüggő, próbálkozz be, aztán majd alakul.
2022. jún. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!