Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés a szopás, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a szopás, ha piercinged van (mindkét fél részéről)?

Figyelt kérdés

Milyen érzés a férfinek, ha olyan nő elégíti ki orálisan akinek nyelv pc-je van?

Milyen érzés egy nőnek, ha olyan férfit elégíti ki akinek intim pl. Prince Albert pc-je van?

Milyen lehet ha egyszerre, a nőnek is van nyelv pc-je és a férfinek is van intim a makkban? (nem akadnak össze?)

Akinek van ilyen tapasztalata kérem ossza meg, köszönöm.



2022. jún. 16. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak az egyik oldalról tudok beszámolni (nem lévén hermafrodita 😂), volt olyan partnerem akinek nyelvpiercingje volt semmi különbséget nem érzeztem.
2022. jún. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos ezt nem tudom, de, ha feltöltött szájjal szopnak le az fenomenális, azt minden férfinak ki kell próbálni, így ajánlom minden nőnek a szájfeltöltést (ez nem marad meg örökre, szóval nyugodtan ki lehet próbálni, szinte kötelező).
2022. jún. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2. Nekem természetesen is van olyan hatása. Interneten már azt is megkaptam, biztos töltve van. :D


A való életben kellemetlen, sokszor rúzst sem tudok használni, pedig nem vagyok béna.

2022. jún. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

#3

Ha ilyen szuper adottságokkal rendelkezel, akkor neked nem szükséges, bár kipróbálni ki lehet neked is mert nem marad meg örökké.

2022. jún. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

4. Amire gondolsz, az a hialuronos töltés. Drága, valamennyire fájdalmas és talán nem néz ki annyira műanyagnak, viszont azt sem mondom egészséges. :(


Viszont aki olyan jól sminkel, az többet is ki tud hozni az ajkaiból.


Visszatérve a kérdező kérdésére, nekem sajnos csak orr pc-m volt, bár ilyen szinten nem volt meghatározó.

2022. jún. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan csajom akinek nyelvpiercingje volt. Tole kaptam a legjobb szopasokat.
2022. júl. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb mint pircing nelkul.
2022. júl. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%

Fiúk, ugye tudjátok hogy romlik tőle a nők foga? :(


Nem egy piercinges elmondja, hogy lehetséges ez is.


Nekem volt 3x orr pc-m, sajnos mind a három alkalommal begyulladt. Plusz a szakmám miatt nyelvbe nekem nem is lehetett volna, pedig több ideig akartam. De sajnos nem egészséges.

2022. júl. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!