Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen érzés amikor berakják...

Milyen érzés amikor berakják (belövik, nem tudom ) a piercinget?

Figyelt kérdés
Fáj, vagy esetleg viszket gyógyulásnál? Van valaki akinek elfertőződött? Milyet érdemes rakatni orvosi fémet vagy titánt? És az utolsó kérdés hülyén fog hangzani de az ajak piercing ( patkó ) nem súrolja a fogatokat?

2014. okt. 5. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szúrják. És én semmit nem éreztem, csak hogy csinál ott valamit. Nem fáj meg semmi ilyesmi.

Gyógyulásnál viszont néha picit fájt eleinte. Mondjuk én nem kentem semmivel, szóval ez is lehet az oka. De nem fertőződött el.

A fogaimat viszont szétszedte pár hónap alatt mivel mindig hozzáér a piercing. Nekem orvosi fém volt. Azóta kivettem már a fogaim miatt, és eléggé meg is bántam.

2014. okt. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oki , köszi akkor septum vagy bridge lesz
2014. okt. 10. 23:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!