Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Menyibe kerül orr piercinget...

Menyibe kerül orr piercinget csináltatni? Fáj? Miyen érzés? Hogy csinálják?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 5000 ft körül van. Biztos fáj, én még soha nem csináltattam, de először mindig fájhat.. beléd szúrják : D, vajon hogy, vá..
2010. ápr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kösz:)
2010. ápr. 9. 13:50
 3/9 anonim ***** válasza:

DarkArt-ban 2 éve szúrták nekem, 2000ért, de vittem ékszert, és úgy.

Nem fáj annyira, de amennyit utána én bajlódtam vele, mert mindig kisebesedett belül... Kb fél évig volt benne, utána meguntam, mert mikor kivettem, és visszaraktam magamnak, na az fájt.

2010. ápr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nekem az egyik haverom szúrta (aki már csinált ilyet) és nekem 1500 volt + 1000FT az alap pc, nem fáj :)


http://www.youtube.com/watch?v=f_dhZ-_wdj8&feature=related


tessék így csinálják..

2010. ápr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

jah előző vagyok

itt aki teljesen elérzésteleníti jéggel lidoval stbstb.. az 2000-2500ér csinálja plusz pc, ilyen orvosi izét kell vegyél.. ilyen malacfarkút.. :):

[link]

2010. ápr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Két éve én is csináltattam, abba a pillanatba fájt,de így visszagondolva semmiség =) de fontos,h utána kenegasd alkohollal,mert fertőtleníteni kell.Nekem kb 3 hétig volt,mert lent voltam a medencénél,és kikaptam a törölközővel , és mire felemtentem már nem tudtam visszatenni :S
2010. ápr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem 3,5 évig volt. de nagyon meguntam... kiszedtem a pc-t és az összeset amim volt, barátnőmnek adtam. Nekem többet ilyen vacak ne lesz bent :)
2010. ápr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2010. ápr. 9. 19:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem anno 1000 ft volt, jópár éve megvan. Karikát hordok, azzal nincs semmi bajom már évek óta.

Nem maga a berakás fáj, inkább amíg gyógyul. Nekem az a 2 hét kellemetlen volt, de nem rosszabb mint egy zűrősebb pattanás. Pár nap alatt megtanulsz reflexből vigyázni rá.


Ne téli vagy allergia szezonban csináltasd, mert ha betaknyosodsz attól begyulladhat.

2010. ápr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!