Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék piercinget a...

Nagyon szeretnék piercinget a szüleim is megengedik csak nem tudom milyne érzés! Szerinteek fáj? Orrba és köldökbe gondoltam?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 20:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért ne fájna?Beléd böknek egy bazi nagy tűt!
2010. febr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Kapsz érzéstelenítőt úgyh nem fáj annyira.Nekem a nyelvemetszúrták és én sem haltam bele:D
2010. febr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
köldök nemfáj max. 1msp ig :D
2010. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem a küldökömben van és egyáltalán neméreztem semmit! jégspayvel csinálták :D csak amikor gyógyul viszket, és ha begyullad akkor szar kcisit :s de a léyneg h nem fáj (max egy kicsit, próbáld ki h összecsíped a bőröd a körmöddel és kicsit csavard meg, nah annyira fog kb fájni(legalábbis bnőm aztmondta neki pont olyan volt))
2010. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem orromban van már vagy 2 éve....Amikor szúrták én nem is éreztem és szerencsém volt,mert utána se fájt. A mai napig fájdalom mentes :)
2010. febr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Köldökpiercingem van. Fájt... egyébként ma senki sem nézi ezt már... én is nagy ívben lexarom, hogy ott van. Régen tökre el voltam ájulva tőle, de most már nem izgat. De azt tudod, hogy ha nem tetszene, annak örökre ottmarad kábé a helye. Az orrpiercing az gáz, azt semmiképp ne! XD Nem épp az orr a legszebb testrész, szóval sztem kerüld. :D A has már inkább szépíthető.

Ha választasz, akkor azt! :)

2010. febr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kössy!Akkor megfogadaom a tanácsaitokat!!

Kösz mégegyszer!!!

2010. febr. 2. 18:27
 8/15 A kérdező kommentje:
És mit gondoltok 12 éves vagyok.. Illik hozzám?
2010. febr. 10. 13:23
 9/15 anonim ***** válasza:
12 évesen XD olyankor még inkább a barbie :D
2010. febr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Úristen ne szórakozzál már :O

12évesen ? Hát figyelj.. ha kur*va akarsz leni akkor még tetess a szádba is -_-


nem akarom a szüleidet ocsmárolni... De azért szerintem elég gáz hogy 12évesen megengedik neked..


Én is 12 vagyok.. De apum még a14éves tesómnak se akarja megengedni...

Szerintem haggyad ezt inkább késöbbre

Orba 14évesen kb tetess köldökbe meg.. hát.. 16 kb.



De ha rám hallgatsz most 12évesen ne csináltass ...

:)

2010. febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!