Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék piercinget a...

Nagyon szeretnék piercinget a szüleim is megengedik csak nem tudom milyne érzés! Szerinteek fáj? Orrba és köldökbe gondoltam?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 20:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

nekem 12évesen nyelv volt. kikellett venni suli miatt :SS

de nem fájt!!!:)

14/l

2010. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Bazz. 20 éves tesómnak nem engedik meg, hogy a szájába csináltasson...

Amúgy meg ha félsz attól, hogy mennyire fog fájni, akkor mi a sz.rért csináltatsz?

2010. febr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem van mind2,orrba és köldökbe is csináltattam...de 12 évesen NE...énis 16 voltam...amugy köldök csak egy pillanatig fájt, orr az már jobban...és egyiknél sem kaptam érzéstelenitőt... az orrommal elég sok baj volt utána. viszont a köldökömmel semmi. Én 12 évesen még barbiztam,de halálkomolyan,és nem ilyenekkel foglalkoztam...ugyhogy várj még egy 5 évet.
2010. febr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ja és hiába mondjuk azt h fáj, vagy nemfáj...ezt nemlehet eldönteni,mindenkinek más a fájdalomküszöbe
2010. febr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
nekem nagyon fájt. :s bocsi h csak így mondom de azért készülj fel a legrosszabbra is.én pont ma csináltattam.nekem le lett ragasztva h véletlenül se fertőződjön el.de most volt a másik h tapaszt cseréltem és oxycort fertőtlenítővel fújtam be.még várok vele egy két napot és leszedhetem már róla a tapaszt.majd utána át törölgetem meg szintén lefertőtlenítem.:)
2010. jún. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!